בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / צעירים מנצרת עילית יתמודדו למועצת העיר

צעירים מנצרת עילית יתמודדו למועצת העיר

לא רק דיבורים. תנועת צעירי נצרת עילית שתתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר, החלו  השבוע,  בעשייה ובחודש האחרון הספיקו הצעירים לקיים שתי פעילויות למען הקהילה: מבצע "עושים סדר בארון" ומבצע "חוזרים לבית הספר".  במסגרת המבצע נאספו יותר מ-100 שקיות בגדים יד שנייה מתושבי העיר עבור עמותות הרווחה השונות. יחד עם זאת מקיימים הצעירים בימים אלו את מבצע "חוזרים לבית הספר", בו אוספים מתושבי העיר ציוד לימודי כגון: תיקים, קלמרים, מחברות, עטים ועוד.

יו"ר התנועה איתי רק."פרויקטים אלו הינם במסגרת מדיניות התנועה, הפועלת ותפעל למען רווחת התושבים וסיוע למעוטי יכולת, אנו מיישמים את המדיניות שלנו ויחד עם זאת רוכשים את אמון הציבור בעשייה ולא רק בדיבורים". לדבריו מצטרף  גם מנהל המטה וממובילי התנועה, דני צפניה: "אלו אומנם הפרויקטים הראשונים אך אינם האחרונים, צעירי נצרת עילית הוקמה על מנת לייצג את כלל התושבים ואנו פועלים בהתאם".

 צעירי נצרת עלית
מייצגים את כלל התושבים. צעירי נצרת עלית (צילום: עצמי)

 

בדוק גם

עמוס גלם (צילום עצמי)

"אני כאן למען תושבי מגדל העמק"

בעוד ש''ס ו'ישראל ביתנו' במגדל העמק עדיין מתלבטות אם להצהיר שבועת אמונים לברדה, חבר המועצה הותיק, עמוס גלם, שיתמודד מטעם מפלגת העבודה, כבר יודע עם מי הוא יילך

ג'יהאד חייק ליד תמונת בנו (צילום עצמי)

האב מרצה, הבן ממציא

אבא גי'האד חאיק עומד במכללת נצרת עילית- יזרעאל, במרכז תערוכת הפיתוחים והתגליות שהשפיעו על האנושות, מביט בתמונת בנו-גאוותו פרופ' חוסאם המביט אליו בחזרה מקירות המכללה, ואומר: ''הוא גאווה גדולה''.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *