בית / עמקים / נצרת עילית / פצע שלא יגליד

פצע שלא יגליד

"יומיים קודם לכן הרגשתי ממש מוזר, הכל התהפך לי בתוך הגוף רעדתי מקור לא מוסבר", משחזרת אליה אטיאס מנצרת עילית, אמו של החייל עדן אטיאס ז"ל, שאתמול מלאו 30 יום להירצחו בידי צעיר פלסטיני בתחנה המרכזית בעפולה.

אמו, מדברת לראשונה על הסיוט שקטע את חייה, ומגלה: "במשך יומיים הייתי במיטה, קפאתי מקור ומכאבי בטן לא ברורים, אף פעם לא הרגשתי ככה. עדן היה בגימלים באותם ימים וברביעי היה אמור לחזור לבסיס וכך גם אני החלטתי לחזור לעבודה באותו יום", מסבירה אטיאס.

"קמתי בבוקר רביעי, התקשרתי לעבודה להגיד שאני מאחרת כי משום מה הרגשתי רצון עז להיות עוד עם עדן, ממש הרגשתי שאני רוצה להישאר איתו עד הרגע שיצא, לעזור לו להסתדר ולפנק אותו. ארגנו את התיק ביחד, צחקנו המון באותו בוקר, הוא נראה מאושר ומרוצה. התבדחנו עד השניות האחרונות, שהאוטובוס הגיע וכך יצא לדרכו, ואני לדרכי".

"בעבודה, לא הייתי מסוגלת להתרכז, תחושות מוזרות בכל הגוף", משחזרת אטיאס, "פתאום מודיעים בחדשות על פיגוע דקירה של חייל באוטובוס מנצרת עילית לעפולה. הרגשתי שהעולם שלי מתהפך.

למרות שכולם הכחישו סביבי, אני כבר ידעתי, הרגשתי את זה עמוק בתוכי", אומרת אטיאס באנחה, "ניסיתי להתקשר לעדן ולשלוח לו הודעות, אך ללא הואיל. יצרתי קשר עם קצין העיר, אך גם שם לא מצאתי תשובה. הרגשתי שאני לא יכולה לחכות יותר והחלטתי ללכת לבית החולים בעפולה".

כתבה: ענבר כהן

» לסיפור המלא, עברו למהדורה הדיגיטלית של עיתון "ידיעות הגליל"

אליה אטיאס (צילום: ישראל פרץ)
אליה אטיאס (צילום: ישראל פרץ)

בדוק גם

מוטי מלכה

מוטי מלכה חוזר לליגה הלאומית

מלכה חתם לעונה אחת בהפועל רמת השרון מהלאומית, למרות שהיה מחוזר על ידי מרבית קבוצות ליגה א', אבל הוא שם לעצמו כמטרה לחזור ללאומית

שמריה הראל והזוג נתניהו

החבר של ביבי

איך זה שמכל האנשים בעולם, בחר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשליח חב"ד מנצרת עילית לעמוד לצדו באירוע פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים? "אנחנו חברים", מסביר שמריה הראל ומספר לראשונה על החברות האמיצה עם ביבי עוד מתקופת השירות הצבאי המשותף בסיירת מטכ"ל והלימודים בבוסטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *