בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

"יש הרבה פניות אלי, חברים, אנשים שמכירים אותי, גם אנשים שאני לא מכיר פונים אלי ואומרים שרק אני אוכל להציל את נצרת עילית" כך אומר סמי כהן, בן 66, נשוי לדבורה, אב לחמישה ילדים, סבא לשבעה נכדים, ששירת 30 שנה בצבא בתפקידי ניהול ופיקוד, ומתכוון להתמודד על ראשו עיריית נצרת עילית.

סמי כהן
קאמבק. סמי כהן (צילום עצמי)

כהן מגלה: "יש גוף גדול שמתכון לתת לי גיבוי, יש שני בעלי עסקים גדולים, שכל אחד מהם מוכן להריץ אותי לראשות העיר". לפני 10 שנים עשה כהן קולות של התמודדות, אבל חבר לראש העירייה מנחם אריאב. לפני חמש שנים שוב עשה קולות של מתמודד, אבל בסופו של דבר חבר לשמעון גפסו. רבים תוהים האם זה יקרה בשלישית?. כהן מסביר שהפעם פני הדברים שונים.

בשתי מערכות הבחירות האחרונות חברת למועמדים אחרים ובסופו של דבר לא התמודדת

"בעבר הצהרתי, אבל לא רציתי שאחרי הבחירות אהיה עם מינוס מיליוני שקלים בחשבון הבנק שלי. ראיתי אז את השוק, מה שהרתיע אותי היה הנושא הכספי. לא רציתי להסתבך, לשקוע בחובות. לא יכולתי להתמודד מול מועמדים מרופדים בכסף. היום המצב השתנה. פנו אלי חברים, הגוף הגדול פנה אלי. לרוץ לראשות העיר צריך כסף, הגוף הגדול צריך לתרום לנושא".

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *