יום שבת , ינואר 19 2019
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית
סמי כהן
מתפללים לשלומו. סמי כהן (צילום עצמי)

סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

"יש הרבה פניות אלי, חברים, אנשים שמכירים אותי, גם אנשים שאני לא מכיר פונים אלי ואומרים שרק אני אוכל להציל את נצרת עילית" כך אומר סמי כהן, בן 66, נשוי לדבורה, אב לחמישה ילדים, סבא לשבעה נכדים, ששירת 30 שנה בצבא בתפקידי ניהול ופיקוד, ומתכוון להתמודד על ראשו עיריית נצרת עילית.

סמי כהן
קאמבק. סמי כהן (צילום עצמי)

כהן מגלה: "יש גוף גדול שמתכון לתת לי גיבוי, יש שני בעלי עסקים גדולים, שכל אחד מהם מוכן להריץ אותי לראשות העיר". לפני 10 שנים עשה כהן קולות של התמודדות, אבל חבר לראש העירייה מנחם אריאב. לפני חמש שנים שוב עשה קולות של מתמודד, אבל בסופו של דבר חבר לשמעון גפסו. רבים תוהים האם זה יקרה בשלישית?. כהן מסביר שהפעם פני הדברים שונים.

בשתי מערכות הבחירות האחרונות חברת למועמדים אחרים ובסופו של דבר לא התמודדת

"בעבר הצהרתי, אבל לא רציתי שאחרי הבחירות אהיה עם מינוס מיליוני שקלים בחשבון הבנק שלי. ראיתי אז את השוק, מה שהרתיע אותי היה הנושא הכספי. לא רציתי להסתבך, לשקוע בחובות. לא יכולתי להתמודד מול מועמדים מרופדים בכסף. היום המצב השתנה. פנו אלי חברים, הגוף הגדול פנה אלי. לרוץ לראשות העיר צריך כסף, הגוף הגדול צריך לתרום לנושא".

בדוק גם

מרוצה. רונן פלוט (צילום: באדיבותו)

"פלוט ניצל את מעמדו לטובת הבחירות"

 עו"ד עמית חדד פנה למנהל הבחירות בנצרת עילית בשמו של המועמד לראשות העירייה אלירן גפסו בדרישה לפסול את מועמדותו של רונן פלוט בבחירות הקרובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *