מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

"יש הרבה פניות אלי, חברים, אנשים שמכירים אותי, גם אנשים שאני לא מכיר פונים אלי ואומרים שרק אני אוכל להציל את נצרת עילית" כך אומר סמי כהן, בן 66, נשוי לדבורה, אב לחמישה ילדים, סבא לשבעה נכדים, ששירת 30 שנה בצבא בתפקידי ניהול ופיקוד, ומתכוון להתמודד על ראשו עיריית נצרת עילית.

סמי כהן
קאמבק. סמי כהן (צילום עצמי)

כהן מגלה: "יש גוף גדול שמתכון לתת לי גיבוי, יש שני בעלי עסקים גדולים, שכל אחד מהם מוכן להריץ אותי לראשות העיר". לפני 10 שנים עשה כהן קולות של התמודדות, אבל חבר לראש העירייה מנחם אריאב. לפני חמש שנים שוב עשה קולות של מתמודד, אבל בסופו של דבר חבר לשמעון גפסו. רבים תוהים האם זה יקרה בשלישית?. כהן מסביר שהפעם פני הדברים שונים.

בשתי מערכות הבחירות האחרונות חברת למועמדים אחרים ובסופו של דבר לא התמודדת

"בעבר הצהרתי, אבל לא רציתי שאחרי הבחירות אהיה עם מינוס מיליוני שקלים בחשבון הבנק שלי. ראיתי אז את השוק, מה שהרתיע אותי היה הנושא הכספי. לא רציתי להסתבך, לשקוע בחובות. לא יכולתי להתמודד מול מועמדים מרופדים בכסף. היום המצב השתנה. פנו אלי חברים, הגוף הגדול פנה אלי. לרוץ לראשות העיר צריך כסף, הגוף הגדול צריך לתרום לנושא".

בדוק גם

אוהדי נצרת עילית בדרבי

שיא: כ- 1700 צופים צפו אמש בדרבי

על פי הספירה, כ-1100 אוהדים מילאו כל פינה ביציע של אחי נצרת, בעוד שביציע של אוהדי הפועל נצרת עילית נספרו כ- 600 צופים. במשחק עצמו זכתה נצרת עילית בניצחון משכנע על יריבתה ושיפרה את סיכויה להעפיל לפליאוף העליון.

אור קליין

הטובים לחובלים

סגן אור קליין מנצרת עילית, הוא אחד מבין 136 מסיימי קורס החובלים היוקרתי בצה"ל * "הגעתי לכאן די במקרה. משלב לשלב לאורך הדרך מצאתי את המקום שלי יותר ויותר", אומר קליין, בוגר מערכת החינוך של נצרת עילית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *