בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

סמי כהן יתמודד על ראשות העיר נצרת עילית

"יש הרבה פניות אלי, חברים, אנשים שמכירים אותי, גם אנשים שאני לא מכיר פונים אלי ואומרים שרק אני אוכל להציל את נצרת עילית" כך אומר סמי כהן, בן 66, נשוי לדבורה, אב לחמישה ילדים, סבא לשבעה נכדים, ששירת 30 שנה בצבא בתפקידי ניהול ופיקוד, ומתכוון להתמודד על ראשו עיריית נצרת עילית.

סמי כהן
קאמבק. סמי כהן (צילום עצמי)

כהן מגלה: "יש גוף גדול שמתכון לתת לי גיבוי, יש שני בעלי עסקים גדולים, שכל אחד מהם מוכן להריץ אותי לראשות העיר". לפני 10 שנים עשה כהן קולות של התמודדות, אבל חבר לראש העירייה מנחם אריאב. לפני חמש שנים שוב עשה קולות של מתמודד, אבל בסופו של דבר חבר לשמעון גפסו. רבים תוהים האם זה יקרה בשלישית?. כהן מסביר שהפעם פני הדברים שונים.

בשתי מערכות הבחירות האחרונות חברת למועמדים אחרים ובסופו של דבר לא התמודדת

"בעבר הצהרתי, אבל לא רציתי שאחרי הבחירות אהיה עם מינוס מיליוני שקלים בחשבון הבנק שלי. ראיתי אז את השוק, מה שהרתיע אותי היה הנושא הכספי. לא רציתי להסתבך, לשקוע בחובות. לא יכולתי להתמודד מול מועמדים מרופדים בכסף. היום המצב השתנה. פנו אלי חברים, הגוף הגדול פנה אלי. לרוץ לראשות העיר צריך כסף, הגוף הגדול צריך לתרום לנושא".

בדוק גם

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

"הגיע הזמן ששלמה מליחי יכבד את החלטת חברי הסניף הליכוד"

בסניף הליכוד בעפולה, המתוכנן לרוץ למועצת העיר ברשימה בראשותו של כפיר סרוסי, לא אהבו את הצהרתו של מ"מ ראש העיר, שלמה מליחי, שהפסיד בפריימריס של הליכוד והקים רשימה עצמאית, לפיהם תנועת הליכוד אישרה לו לרוץ ברשימה עצמאית למועצת העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *