בית / עמקים / נצרת עילית / נצרת עילית: נסגר המקווה לגברים

נצרת עילית: נסגר המקווה לגברים

גברים דתיים ומסורתיים בנצרת עילית, מתלוננים כי בתקופה האחרונה לא עומד לרשותם מקווה בו יוכלו לטבול. "לא יכול להיות שבעיר גדולה כמו נצרת עילית לא יהיה מקווה אחד לגברים", זועם תושב ותיק בעיר, שמוסיף: "רוצים להביא אלפי חרדים בעיר, מה יעשו בלי מקווה?". בנצרת עילית פועלים שלושה מקוואות לנשים, ולמרבה הפליאה נכון להיום לא עומד אף מקווה לרשות הגברים בעיר. הסיבה היא כספית, המקוואות לגברים זקוקים לשיפוץ והקופה ריקה. המועצה הדתית מחויבת לספק שירותי טבילה לנשים בלבד והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר בשלושת המקוואות שמופעלים על ידה. אגב בזמן הקרוב יחל שיפוץ המקווה לנשים ברח' יזרעאל", מודים במועצה הדתית בנצרת עילית.

הממונה על המועצה הדתית, שמעון גלרון, אומר בתגובה: "בעבר הופעל מקווה לגברים ברחוב הגבעה, אך מסיבות בטיחותיות ותברואתיות הוא נסגר. מיום כניסתי לתפקיד פניתי מס' פעמים לגורמים השונים לקבלת תקציב לשיפוצו ולצערי הרב נעניתי בשלילה. המועצה הדתית ממשיכה לפעול לגיוס משאבים לשיפוץ המקווה לגברים ברח' הגבעה ומיד לכשיתאפשר תשפצו ותפעילו למרות שאין זה מחובתה. המועצה הדתית תשמח לקבל סיוע בגיוס משאבים לשיפוץ המקווה". לסיכום אומר גלרון: "המועצה הדתית תמשיך לפעול, כדרכה, להענקת שירותי דת לתושבי נצרת עילית על הצד הטוב ביותר".

בדוק גם

רוני רובין מבלה בגאורגיה (צילום עצמי)

מגאורגיה באהבה

איש התיווך והנדל"ן, רוני רובין מרובין נכסים בנצרת עילית, בילה השבוע בטיול עם חברים מימי בית הספר העליזים בטיביליסי, גיאורגיה. היה מדהים.

אמבולנס של מד"א גלבוע (צילום יצחק סולומון)

הטיסה בוטלה-חייה של האחות ניצלו

הייתה בדרכה לחופשה פרטית, כאשר מספר שעות לפני מועד הטיסה, החלה להרגיש כאבים משונים בחזה וקושי בנשימה. בשל קרבתה למקום עבודתה היא החליטה לגשת לבדוק את פשר הכאב וניגשה לחדר האחיות. באותם רגעים היא לא שיערה כי אכן מדובר בעניין רציני כשבראשה היא עוד ממהרת להספיק את ההכנות לטיסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *