בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: הצעירים רוצים מקום במועצה

נצרת עילית: הצעירים רוצים מקום במועצה

לראשונה מזה שנים רבות, החליטו הצעירים בנצרת עילית להתמודד על מקום במועצת העיר, בתקווה שיהיה מי שיפתור את בעיותיהם וישמש להם כאוזן קשבת.

אלא שבמקום רשימה אחת, לא פחות משלוש רשימות מתמודדות, דבר שעל פי מביני דבר עשוי להביא למצב בו אף אחת מהרשימות לא תצליח להיכנס למועצה. שלוש הרשימות הן: צעירי נצרת עילית בראשותו של איתי רק, תנועת הבית בראשותו של נתנאל טויטו ותנועת ביחד בראשותו של חנן בן שבתאי.

לפני כחודשיים היה משא ומתן לאיחוד בין צעירי נצרת עילית לבית, שלא הבשיל בסופו של דבר.

מספר 2 ברשימת הבית, אורי ביו: "האדרנלין זורם, עבודה מאומצת של שנה וחצי מתרכזת ליום אחד, לא ישנתי דקה בלילה מרוב התרגשות, אני מאמין שנעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו".

מספר 1 ברשימת צעירי נצרת עילית, איתי רק: "עבדנו קשה וכעת הכל נתון בידי הבוחר. אני מאמין שהם יודעים מי בא עם ידיים נקיות לשנות דברים, לעשות דברים ולהזיז דברים למען העיר ומאמין שיהיה בסדר".

אורי ביו מתנועת הבית ערוך ומוכן (צילום: עצמי)
אורי ביו מתנועת הבית ערוך ומוכן (צילום: עצמי)

בדוק גם

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *