בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: הצעירים רוצים מקום במועצה

נצרת עילית: הצעירים רוצים מקום במועצה

לראשונה מזה שנים רבות, החליטו הצעירים בנצרת עילית להתמודד על מקום במועצת העיר, בתקווה שיהיה מי שיפתור את בעיותיהם וישמש להם כאוזן קשבת.

אלא שבמקום רשימה אחת, לא פחות משלוש רשימות מתמודדות, דבר שעל פי מביני דבר עשוי להביא למצב בו אף אחת מהרשימות לא תצליח להיכנס למועצה. שלוש הרשימות הן: צעירי נצרת עילית בראשותו של איתי רק, תנועת הבית בראשותו של נתנאל טויטו ותנועת ביחד בראשותו של חנן בן שבתאי.

לפני כחודשיים היה משא ומתן לאיחוד בין צעירי נצרת עילית לבית, שלא הבשיל בסופו של דבר.

מספר 2 ברשימת הבית, אורי ביו: "האדרנלין זורם, עבודה מאומצת של שנה וחצי מתרכזת ליום אחד, לא ישנתי דקה בלילה מרוב התרגשות, אני מאמין שנעמוד במטרות שהצבנו לעצמנו".

מספר 1 ברשימת צעירי נצרת עילית, איתי רק: "עבדנו קשה וכעת הכל נתון בידי הבוחר. אני מאמין שהם יודעים מי בא עם ידיים נקיות לשנות דברים, לעשות דברים ולהזיז דברים למען העיר ומאמין שיהיה בסדר".

אורי ביו מתנועת הבית ערוך ומוכן (צילום: עצמי)
אורי ביו מתנועת הבית ערוך ומוכן (צילום: עצמי)

בדוק גם

אוהדי נצרת עילית בדרבי

שיא: כ- 1700 צופים צפו אמש בדרבי

על פי הספירה, כ-1100 אוהדים מילאו כל פינה ביציע של אחי נצרת, בעוד שביציע של אוהדי הפועל נצרת עילית נספרו כ- 600 צופים. במשחק עצמו זכתה נצרת עילית בניצחון משכנע על יריבתה ושיפרה את סיכויה להעפיל לפליאוף העליון.

אור קליין

הטובים לחובלים

סגן אור קליין מנצרת עילית, הוא אחד מבין 136 מסיימי קורס החובלים היוקרתי בצה"ל * "הגעתי לכאן די במקרה. משלב לשלב לאורך הדרך מצאתי את המקום שלי יותר ויותר", אומר קליין, בוגר מערכת החינוך של נצרת עילית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *