בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: בית המשפט הורה להחזיר לגדלקין את הסגנות

נצרת עילית: בית המשפט הורה להחזיר לגדלקין את הסגנות

אלכס גדלקין
סגן מחדש. אלכס גדלקין (צילום: עצמי)

בית המשפט המחוזי בנצרת הורה אתמול (רביעי) להחזיר לתפקידו את סגן ראש העיר לשעבר, אלכס גדלקין, שהודח מתפקידו לפני מספר חודשים ברוב של האופוזיציה. גדלקין עתר לבית המשפט וטען כי ההדחה לא הייתה חוקית.

גדלקין: "פיטורי היו בלתי חוקיים, בית המשפט הורה להחזיר אותי מיידית לתפקיד הסגן ולהשיב לי את כל זכויותיי. החלטת בית המשפט מוכיחה את חפותי ואת דרכי בעשייה למען תושבי העיר. אמרתי בעבר שאני פועל רק במסגרת החוק, וכל אלו שניסו להכפיש את שמי לא הצליחו".

באופוזיציה הציעו לגדלקין לא לחגוג יותר מדי. עדי ברקו, שבעבר שימש כממלא מקום והודח אף הוא אומר: "הוא עתר לבית המשפט, שקבע להחזיר אותו לתפקיד ואני לא יודע למה, אבל הייתי ממליץ לו לא לחגוג. שלא ישכח מה קרה ליוסי שפושניק, שהודח מהסגנות, בית המשפט החזיר אותו, האופוזיציה עתרה לבג"צ, שקבע שבית המשפט טעה וההדחה הייתה חוקית. בסופו של דבר בית המשפט לא יכול לקחת סמכות של נבחרי ציבור ולא יכול להתערב בעבודתה של מועצת העיר. המועצה צריכה לשקף את רצון הציבור ולא בית המשפט".

כצפוי, ראש העירייה, שמעון גפסו, שגדלקין הוא בן ברית שלו, בירך על החלטת בית המשפט. "ברכות לאלכס שלא הפסיק לעבוד למרות שנלקחו ממנו רכבו ושכרו. גלגלי הצדק טוחנים לאט אבל עד דק. מקומו של אלכס בעשייה, נצרת עילית ניצחה".

בדוק גם

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

ממלא מקום ראש העיר אלכס גדלקין מעניק לליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח וגיזי דורבור- השחקנים היעילים 2017/18

שניהם שחקנים וותיקים ומנוסים, שמגיעים לעבודה ונותנים תפוקה בכל משחק, חלומו של כל מאמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *