בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: בית המשפט הורה להחזיר לגדלקין את הסגנות

נצרת עילית: בית המשפט הורה להחזיר לגדלקין את הסגנות

אלכס גדלקין
סגן מחדש. אלכס גדלקין (צילום: עצמי)

בית המשפט המחוזי בנצרת הורה אתמול (רביעי) להחזיר לתפקידו את סגן ראש העיר לשעבר, אלכס גדלקין, שהודח מתפקידו לפני מספר חודשים ברוב של האופוזיציה. גדלקין עתר לבית המשפט וטען כי ההדחה לא הייתה חוקית.

גדלקין: "פיטורי היו בלתי חוקיים, בית המשפט הורה להחזיר אותי מיידית לתפקיד הסגן ולהשיב לי את כל זכויותיי. החלטת בית המשפט מוכיחה את חפותי ואת דרכי בעשייה למען תושבי העיר. אמרתי בעבר שאני פועל רק במסגרת החוק, וכל אלו שניסו להכפיש את שמי לא הצליחו".

באופוזיציה הציעו לגדלקין לא לחגוג יותר מדי. עדי ברקו, שבעבר שימש כממלא מקום והודח אף הוא אומר: "הוא עתר לבית המשפט, שקבע להחזיר אותו לתפקיד ואני לא יודע למה, אבל הייתי ממליץ לו לא לחגוג. שלא ישכח מה קרה ליוסי שפושניק, שהודח מהסגנות, בית המשפט החזיר אותו, האופוזיציה עתרה לבג"צ, שקבע שבית המשפט טעה וההדחה הייתה חוקית. בסופו של דבר בית המשפט לא יכול לקחת סמכות של נבחרי ציבור ולא יכול להתערב בעבודתה של מועצת העיר. המועצה צריכה לשקף את רצון הציבור ולא בית המשפט".

כצפוי, ראש העירייה, שמעון גפסו, שגדלקין הוא בן ברית שלו, בירך על החלטת בית המשפט. "ברכות לאלכס שלא הפסיק לעבוד למרות שנלקחו ממנו רכבו ושכרו. גלגלי הצדק טוחנים לאט אבל עד דק. מקומו של אלכס בעשייה, נצרת עילית ניצחה".

בדוק גם

סם אלישע (צילום חגאג רחאל)

"נשר קבוצה עיקשת, המקום האחרון שלהם מטעה"

הפועל נצרת עילית יוצאת הערב (שעה 19:30) למשחק חוץ נגד עירוני נשר האחרונה בטבלה

אוהדי נצרת עילית בדרבי

שיא: כ- 1700 צופים צפו אמש בדרבי

על פי הספירה, כ-1100 אוהדים מילאו כל פינה ביציע של אחי נצרת, בעוד שביציע של אוהדי הפועל נצרת עילית נספרו כ- 600 צופים. במשחק עצמו זכתה נצרת עילית בניצחון משכנע על יריבתה ושיפרה את סיכויה להעפיל לפליאוף העליון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *