בית / עמקים / נדל"ן עמקים / "בואם של התושבים החדשים להתגורר הינה ברכה לעיר"

"בואם של התושבים החדשים להתגורר הינה ברכה לעיר"

 ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין בטקס הענקת היתר האכלוס לפרויקט  צילום: נפתלי לרר.
גדלקין בטקס הענקת היתר האכלוס לפרויקט (צילום: נפתלי לרר)

ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין העניק לחברת נתיב פיתוח טופס 4 לשלב א' הכולל 58 דירות בפרויקט אחוזת נתיב בהר יונה. אכלוס הפרויקט מתחיל בימים אלו. גדלקין: "בואם של התושבים החדשים להתגורר הינה ברכה לעיר". עיריית נצרת עילית משקיעה כ-100 מיליון שקלים בפיתוח מבני הציבור בהר יונה ובהם בית כנסת, מקוואות, גני ילדים ובית ספר.

לדברי שמחה גרידינגר, יו"ר ובעלים של חברת נתיב פיתוח "אני גאה לאכלס פרויקט נוסף, המצטרף לעשרות פרויקטים למגורים הכוללים אלפי יח"ד שיזמנו משנת 1990. פרויקט זה מהווה פתרון חשוב למצוקת הדיור, והמיקום שלו – חצי שעה נסיעה מחיפה והקריות ורבע שעה נסיעה מכביש 6, הופך אותו לאטרקטיבי. פרויקט 'אחוזת נתיב' הוא הפרויקט הראשון בהר יונה ג' המוכן לאכלוס, כאשר אכלוס שלב א' מתחיל בימים אלו, ואכלוס שלב ב' בפרויקט צפוי בעוד חודשים ספורים. במקביל, הבנייה בשלב ג' של הפרויקט מצויה בימים אלו בשלב מתקדם. בפרויקט 'אחוזת נתיב' ייבנו מאות יחידות דיור ובשכונה כולה, על פי התב"ע המאושרת ייבנו כ-4,000 יח"ד בסך הכל.

 

 

בדוק גם

כישורים עם הכדור. פלוט (צילום עצמי)

ראש עיר ספורטיבי

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, מלווה באדיקות את קבוצת הכדורגל הפועל נצרת עילית ומסייע לה רבות, אבל מצהיר בכל הזדמנות כי הוא בכלל לא מבין בכדורגל. זה לא הפריע לו לגלות כישורים בלתי מבוטלים עם הכדור, באירוע גמר הליגה לשכונות שהתקיים בעיר. ראש עיר ספורטיבי אמרנו?

הפרויקט בבית שאן (צילום עצמי)

7 דירות נמכרו בבית שאן בחודש אחד

כמחצית מהדירות נמכרו לתושבי המקום והיתר למשקיעים; נתוני רשות המסים מראים כי מחירי דירה ממוצעת בעיר עלו בשנה האחרונה ב-8.5%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *