בית / עמקים / נדל"ן עמקים / "בואם של התושבים החדשים להתגורר הינה ברכה לעיר"

"בואם של התושבים החדשים להתגורר הינה ברכה לעיר"

 ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין בטקס הענקת היתר האכלוס לפרויקט  צילום: נפתלי לרר.
גדלקין בטקס הענקת היתר האכלוס לפרויקט (צילום: נפתלי לרר)

ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין העניק לחברת נתיב פיתוח טופס 4 לשלב א' הכולל 58 דירות בפרויקט אחוזת נתיב בהר יונה. אכלוס הפרויקט מתחיל בימים אלו. גדלקין: "בואם של התושבים החדשים להתגורר הינה ברכה לעיר". עיריית נצרת עילית משקיעה כ-100 מיליון שקלים בפיתוח מבני הציבור בהר יונה ובהם בית כנסת, מקוואות, גני ילדים ובית ספר.

לדברי שמחה גרידינגר, יו"ר ובעלים של חברת נתיב פיתוח "אני גאה לאכלס פרויקט נוסף, המצטרף לעשרות פרויקטים למגורים הכוללים אלפי יח"ד שיזמנו משנת 1990. פרויקט זה מהווה פתרון חשוב למצוקת הדיור, והמיקום שלו – חצי שעה נסיעה מחיפה והקריות ורבע שעה נסיעה מכביש 6, הופך אותו לאטרקטיבי. פרויקט 'אחוזת נתיב' הוא הפרויקט הראשון בהר יונה ג' המוכן לאכלוס, כאשר אכלוס שלב א' מתחיל בימים אלו, ואכלוס שלב ב' בפרויקט צפוי בעוד חודשים ספורים. במקביל, הבנייה בשלב ג' של הפרויקט מצויה בימים אלו בשלב מתקדם. בפרויקט 'אחוזת נתיב' ייבנו מאות יחידות דיור ובשכונה כולה, על פי התב"ע המאושרת ייבנו כ-4,000 יח"ד בסך הכל.

 

 

בדוק גם

סם אלישע (צילום חגאג רחאל)

"נשר קבוצה עיקשת, המקום האחרון שלהם מטעה"

הפועל נצרת עילית יוצאת הערב (שעה 19:30) למשחק חוץ נגד עירוני נשר האחרונה בטבלה

אוהדי נצרת עילית בדרבי

שיא: כ- 1700 צופים צפו אמש בדרבי

על פי הספירה, כ-1100 אוהדים מילאו כל פינה ביציע של אחי נצרת, בעוד שביציע של אוהדי הפועל נצרת עילית נספרו כ- 600 צופים. במשחק עצמו זכתה נצרת עילית בניצחון משכנע על יריבתה ושיפרה את סיכויה להעפיל לפליאוף העליון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *