בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "אם לא נתאחד, תוך תשעה חודשים העיר הזו תיגמר לנו"

"אם לא נתאחד, תוך תשעה חודשים העיר הזו תיגמר לנו"

אם למישהו היו ספקות, הבחירות השבוע הוכיחו כי הערבים יהיו כוח מכריע בבחירות לראשות העיר נצרת עילית, בסוף השנה. הליכוד ביתנו זכתה ב- 43 אחוזים מקולות המצביעים בנצרת עילית, לאחר שכ- 8400 תושבים הצביעו עבורם, אולם מפלגת חד"ש ביססה את מעמדה כמפלגה השנייה בנצרת עילית עם כ- 2000 קולות. בסך הכל זכו הערבים בכ- 3000 קולות בנצרת עילית.

אלכס גדלקין
זמן בחירות. אלכס גדלקין (צילום:עצמי)

אם נתוני ההצבעה ישוכפלו לבחירות לרשויות המקומיות, הרי שלערבים עשויים להיות ארבעה מנדטים במועצת העיר הבאה, כפול מהמועצה הנוכחית.
סגן ראש העיר, אלכס גדלקין, זועם. "אנשים לא מבינים שאנחנו הולכים לאבד את העיר. במקום לאכול אחד את השני, צריך לשמור על העיר", הוא אומר.

גדלקין: "כולם צריכים להתאחד במטרה לשמור על העיר, על הצביון היהודי שלה. גם אני הייתי בעבר חלק מההרס העצמי, זה גרם לאנשים לברוח מהעיר. לצערי אף אחד לא מבין מה זה כל כך הרבה קולות ערבים בעיר. כולם מדברים על פוליטיקה, אבל אף אחד לא מבין מה הבעיה האמיתית של העיר. אם לא נתאחד, תוך תשעה חודשים העיר הזו תיגמר לנו. כשראיתי את תוצאות הבחירות נהיה לי שחור בעיניים, וזה צריך להדליק נורות אדומות אצל כל מי שהעיר הזו יקרה לו".

בדוק גם

רוני רובין מבלה בגאורגיה (צילום עצמי)

מגאורגיה באהבה

איש התיווך והנדל"ן, רוני רובין מרובין נכסים בנצרת עילית, בילה השבוע בטיול עם חברים מימי בית הספר העליזים בטיביליסי, גיאורגיה. היה מדהים.

אמבולנס של מד"א גלבוע (צילום יצחק סולומון)

הטיסה בוטלה-חייה של האחות ניצלו

הייתה בדרכה לחופשה פרטית, כאשר מספר שעות לפני מועד הטיסה, החלה להרגיש כאבים משונים בחזה וקושי בנשימה. בשל קרבתה למקום עבודתה היא החליטה לגשת לבדוק את פשר הכאב וניגשה לחדר האחיות. באותם רגעים היא לא שיערה כי אכן מדובר בעניין רציני כשבראשה היא עוד ממהרת להספיק את ההכנות לטיסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *