בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "אם לא נתאחד, תוך תשעה חודשים העיר הזו תיגמר לנו"

"אם לא נתאחד, תוך תשעה חודשים העיר הזו תיגמר לנו"

אם למישהו היו ספקות, הבחירות השבוע הוכיחו כי הערבים יהיו כוח מכריע בבחירות לראשות העיר נצרת עילית, בסוף השנה. הליכוד ביתנו זכתה ב- 43 אחוזים מקולות המצביעים בנצרת עילית, לאחר שכ- 8400 תושבים הצביעו עבורם, אולם מפלגת חד"ש ביססה את מעמדה כמפלגה השנייה בנצרת עילית עם כ- 2000 קולות. בסך הכל זכו הערבים בכ- 3000 קולות בנצרת עילית.

אלכס גדלקין
זמן בחירות. אלכס גדלקין (צילום:עצמי)

אם נתוני ההצבעה ישוכפלו לבחירות לרשויות המקומיות, הרי שלערבים עשויים להיות ארבעה מנדטים במועצת העיר הבאה, כפול מהמועצה הנוכחית.
סגן ראש העיר, אלכס גדלקין, זועם. "אנשים לא מבינים שאנחנו הולכים לאבד את העיר. במקום לאכול אחד את השני, צריך לשמור על העיר", הוא אומר.

גדלקין: "כולם צריכים להתאחד במטרה לשמור על העיר, על הצביון היהודי שלה. גם אני הייתי בעבר חלק מההרס העצמי, זה גרם לאנשים לברוח מהעיר. לצערי אף אחד לא מבין מה זה כל כך הרבה קולות ערבים בעיר. כולם מדברים על פוליטיקה, אבל אף אחד לא מבין מה הבעיה האמיתית של העיר. אם לא נתאחד, תוך תשעה חודשים העיר הזו תיגמר לנו. כשראיתי את תוצאות הבחירות נהיה לי שחור בעיניים, וזה צריך להדליק נורות אדומות אצל כל מי שהעיר הזו יקרה לו".

בדוק גם

אורח כבוד. השר בנט במעמד החתימה

בית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו ברשימה משותפת בראשות ז'קי לוי

בטקס החתימה שנערך במעמד שר החינוך נפתלי בנט וסגן השר אלי בן דהן, אמרו: "אנחנו מתלכדים למען הבית- כי בית שאן לפני הכל". השר נפתלי בנט: לז'קי: "מאחל לך להיות ראש העיר הבא של בית שאן וברוב גדול"

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

"הגיע הזמן ששלמה מליחי יכבד את החלטת חברי הסניף הליכוד"

בסניף הליכוד בעפולה, המתוכנן לרוץ למועצת העיר ברשימה בראשותו של כפיר סרוסי, לא אהבו את הצהרתו של מ"מ ראש העיר, שלמה מליחי, שהפסיד בפריימריס של הליכוד והקים רשימה עצמאית, לפיהם תנועת הליכוד אישרה לו לרוץ ברשימה עצמאית למועצת העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *