בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / אלכס גדלקין הודח מישראל ביתנו

אלכס גדלקין הודח מישראל ביתנו

אלכס גדלקין
נאמנות לעיר. אלכס גדלקין (צילום: עצמי)

יו"ר סניף ישראל ביתנו בנצרת עילית, סגן ראש העירייה, אלכס גדלקין, קיבל השבוע הודעה כי סיים את דרכו בישראל ביתנו וכי אינו מייצג עוד את המפלגה. גדלקין הודיע כי יתמודד למועצת העיר במסגרת רשימה עצמאית. כזכור, לפני שבועיים הגיע יו"ר המפלגה, אביגדור ליברמן, לסיור תמיכה במועמדת המפלגה לראשות העיר נצרת עילית, ליה שמטוב, אולם גדלקין, שאינו תומך בה, סירב להגיע למפגש עם ליברמן, יחד עם עשרות מתומכיו.

גדלקין בתגובה: "מודה לכל חברי הסיעה אשר ממשיכים לתמוך בי בדרך החדשה אשר תביא אותנו להצלחה. אוכיח מעל לכל את יושרי ונאמנותי, להבדיל מגורמים אחרים במפלגה. אנחנו הולכים בדרך חדשה ועצמאית, והנאמנות שלי היא רק לתושבי העיר".

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *