יום שני , נובמבר 19 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית: נוריאל כהן הצטרף למרוץ למועצת העיר
נוריאל כהן (צילום יצחק סולומון)
נוריאל כהן (צילום יצחק סולומון)

נצרת עילית: נוריאל כהן הצטרף למרוץ למועצת העיר

נוריאל כהן, בן 56 ותושב נצרת עילית, האיש שעומד מאחורי עמותת החסד 'ישמח משה', שמסייעת למאות משפחות מדי שבוע, הודיע כי יתמודד בבחירות הקרובות למועצת העיר.

נוריאל כהן (צילום יצחק סולומון)
נוריאל כהן (צילום יצחק סולומון)

נוריאל, אב לחמישה ילדים, וסבא לשישה נכדים, שלפני מספר חודשים קיבל את תואר יקיר העיר נצרת עילית, אומר כי החלטה לרוץ התקבלה אצלו לאחר מחשבה מעמיקה. "הייתי בעד איחוד הרשימות הדתיות עשיתי כל מאמץ, דברים לא התנהלו לרוחי, לכן החלטתי להתמודד".

נוריאל כהן: "המגמה הולכת ומשתפרת בעיר ויחד עם רונן צריך כוח דתי דומיננטי. אני לא מגזרי, עוזר לכולם, זה המוטו שלי, עד היום ויתרתי לכולם, זזתי הצידה, הכל למען העיר והגעתי למסקנה שאני צריך להיות במועצה. אני עוזר לכולם ולא משנה מי, יהודי וערבי, חרדי וחילוני, מי שעושה לשם שמיים סופו להתקיים. ב -10 אצבעות הקמתי מפעל, לא מחפש כבוד, אני איש של נתינה נטו".

כהן מתכוון לרוץ ברשימה עצמאית, "לא רוצה להיות תלוי באף אחד, ומפרגן לראש העיר רונן פלוט. "הוא עושה עבודה מדהימה, דברים השתנו בעיר מקצה לקצה, אני חושב שהוא צריך לידו אדם כמוני לכן אעשה ככל יכולתי על מנת להיבחר למועצה כי ברור שהוא יהיה ראש העיר הבא".

 

בדוק גם

מרים פיירברג איכר צילום פרטי

התנועה לאיכות השלטון פנתה למנדלבליט: קבל החלטה האם להעמיד את פיירברג לדין

"מעבר לפגיעה החמורה בציבור, הנגרמת מכך שראש העיר מצויה תחת חקירה ותחת "איום" הגשת כתב אישום, הימשכות ההליכים מהווה גם עינוי דין של ממש כלפי הגב' פיירברג, שבמשך תקופה ארוכה נמצאת באי וודאות וללא שעניינה מגיע לידי מיצוי, בהחלטה על סגירת התיק או בהחלטה על העמדתה לדין", נכתב במכתב שהפיצה היום התנועה לאיכות השלטון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *