בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / נצרת עילית הולכת היום לבחירות

נצרת עילית הולכת היום לבחירות

היום (שלישי) יתייצבו תושבי נצרת עילית בקלפיות ויכריעו מי יהיה ראש העיר הנבחר שלהם. אחרי יציבות שלטונית בת למעלה מ- 52 שנה, בהן שלטו בנצרת עילית מרדכי אלון ז"ל ומנחם אריאב, יבחר ראש העיר הרביעי של נצרת עילית, אחרי שבשמונה שנות שלטונו של שמעון גפסו, החליפו אותו לא פחות מחמישה ממלאי מקום, בשל הנסיבות המיוחדות אליהן נקלע, שהביאו בסופו של דבר להדחתו ולשליחתו לכלא.

רונן פלוט
רונן פלוט (צילום: דוברות כנסת ישראל)
ראש העיר הנבחר הרביעי של העיר ייבחר מבין רונן פלוט, המבוגר בעל הניסיון, שעזב את לשכת מנכ"ל הכנסת ומי שבעבר הרחוק שימש כממלא מקומו של מנחם אריאב, מול נתנאל טויטו, בסך הכל בן 30, ששימש כממלא מקום בתקופת גפסו.

פלוט נתמך על ידי אלכס גדלקין, שהסיר את מועמדותו וכן על ידי הסגן אלכס גופמן, לעומת טויטו, שהצטרף אליו המתמודד אלירן גפסו, הבן של.

קמפיין הבחירות של פלוט שידר ממלכתיות, כיאה למי שניהל את הכנסת ביד רמה וניסה לשדר שיהיה עתיד חדש ודרך חדשה לעיר, לעומתו, הקמפיין של טויטו היה מיליטנטי יותר, בנוסח "נלחמים על הבית".

נתנאל טויטו (צילום עצמי)
נתנאל טויטו (צילום עצמי)
מבחינת השקעה רונן פלוט מנצח בגדול, הוא פיזר 17 מטות ברחבי העיר, גם הסקרים שהציג מחמיאים לו בגדול, אבל במחנה טויטו מזכירים שסקרים לא מנצחים בחירות, בטח לא בנצרת עילית, עיר לא צפויה לכל הדעות.

לראש העיר הנבחר לא יהיה יותר מדי זמן לחגוג, תהיה לו הרבה עבודה על הראש, עיר שנמצאת כבר שנים במשבר עמוק שמאיים על צביונה ועל קיומה. הראש הנבחר יצטרך לארגן קואליציה, רחבה ככל האפשר, במטרה שתאפשר לו להפשיל שרוולים ולהתחיל לעבוד.

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *