מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית: בן 16 יצא לסיבוב ללא רישיון נהיגה

נצרת עילית: בן 16 יצא לסיבוב ללא רישיון נהיגה

שוטרי הסיור הרגלי של משטרת נצרת עילית, עצרו לבדיקה רכב שנוסע באופן המעורר חשד.  בבדיקה התברר כי מדובר בנהג קטין, תושב העיר בן 16, שלא הוציא רשיון נהיגה מעולם. הנהג הלא אחראי עוכב  לחקירה ויוזמן לדיון בבית משפט. בשימוע שנערך במשרד התנועה של משטרת נצרת עילית, הרכב שבו נהג הקטין ואשר שייך לבני משפחתו נתפס  ל-30 יום ונגרר למגרש  משטרתי. הקטין אמר לשוטרים בתגובה:  ״יצאתי לסיבוב״ .

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)
ראש משרד התנועה בתחנה רס״ב גאסן כראם: ״נמשיך באכיפה נחושה כנגד חשודים הנוהגים ללא רישיון נהיגה וכן נהגים המבצעים עבירות תעבורה חמורות ונמצה את כלל הסמכויות המוקנות לנו הכוללות בין היתר ביצוע שימוע לנהגים ותפיסת רכב ל-30 יום  במטרה לשמור על ביטחון משתמשי הדרכים ולחזק את הציות לחוק״.

 

 

 

בדוק גם

דניאל גוטקין

מצטיין הנשיא גוטקין מנצרת עילית: "הייתה חוויה אדירה"

בין 120 החיילים שניצבו אתמול בבית הנשיא בירושלים וקיבלו תעודת הצטיינות מיוחדת מנשיא המדינה, ראובן ריבלין, היה גם סמ"ר דניאל גוטקין המתגורר בנצרת עילית

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *