בית / עמקים / בית שאן / נערים ב' של הפועל בית שאן עשו עלייה

נערים ב' של הפועל בית שאן עשו עלייה

לאחר שקבוצת הנוער העפילה באחרונה לליגה הארצית, עשתה זאת בסוף השבוע בענק קבוצת נערים ב' של הפועל בית שאן, בהדרכת כדורגלן העבר יהודה כהן.

קבוצה עולה. נערים ב' (צילום עצמי)
קבוצה עולה. נערים ב' (צילום עצמי)

בשנה הבאה אמורות להגיע לבית שאן קבוצות הפועל חיפה, הפועל קריית שמונה, הפועל כפר סבא ואחרות. "עשינו הישג גדול והיסטורי. אני רוצה להודות לשחקנים  שלי, שעשו עונה מדהימה ולכל האנשים הקרובים, שעזרו לעונה הזאת להיות מיוחדת: לעיריית בית שאן, למנהל המחלקה מיקי בן שבת, לפיני אזולאי יד ימיני ולמוחמד זועבי ולכל מי שסייע", אמר המאמן יהודה כהן.

מנהל המחלקה, מיקי בן שבת, הודה ליהודה כהן על עונה גדולה, אמר כי בעונה הבאה צפויה הקבוצה לעמוד בפני אתגרים גדולים אף יותר מאלה שבפניהם ניצבה העונה וכי הנהלת הקבוצה, מאמנה ושחקניה יעשו כל מאמץ כדי להצליח בליגה הארצית.

מעיריית בית שאן נמסר: "נאחל לקבוצות הנוער והנערים שההישג המרשים של כל אחת מהן יגביר את המוטיבציה שלהן להמשיך ולהצליח אף יותר בעונה הבאה. עיריית בית שאן מברכת את קבוצת הנוער והנערים, שהביאו לנו כבוד ונתנה לנו סיבה לגאווה".

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

רונן פלוט (צילום עצמי)

שש רשימות על 17 כיסאות

על פי הערכות, צפויה רשימתו של רונן פלוט 'נצרת עילית החדשה', לקבל 11-12 מנדטים, רשימת דו קיום לקבל 3-4 מנדטים, איתי רק מנדט אחד והדתיים אחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *