ניר חבקין חוזר

לאחר בקשות ולחצים מקרב תושבים ברמת ישי, החליט ניר חבקין להתמודד בבחירות הקרובות ולהתמודד מול ראש המועצה המכהן, עופר בן אליעזר.

לדברי מקורבים לחבקין, בן אליעזר אינו מתייחס לתושבים, אינו מצליח לנהל ישיבות או לקדם את ענייני הרשות, והרכבת קואליציה אינה משימה אפשרית כל עוד עופר מכהן כראש המועצה. הקרובים לו ביותר, נטשו אותו.

חבקין: "אחרי 2 קדנציות בהן ראש המועצה מפלג בין חברי מועצה ומפלג בין תושבים הגיע הזמן לאחד כוחות ולהחזיר את התושב לראש סדר העדיפויות" עוד הוסיף ואמר :"מישהו שם למעלה שכח שהמרוץ פה הוא על הזכות לשרת את היישוב ותושביו ולא ההיפך".

לדברי חבקין , קשה לו לראות את מה שהוא השאיר ולאן שהרשות הגיעה. הוא רוצה לחזור לראשות המועצה להוביל את השינוי ולהחזיר לרמת ישי את הטוב והביחד שהיה פעם.

המטרות העיקריות שלו הן, טיפול בפרט, החזרת נגיש קפה, תוכנית להשבת הצעירים בהקמת שכונה עתידית, הגדלת ההכנסות מאזור התעשייה המשותף שלא קם בתקופת עפר, תוכנית מקיפה לגימלאים ועוד.

ניר חבקין (צילום עצמי)
ניר חבקין (צילום עצמי)

לדברי מקורב לחבקין, ניר היחיד שיכול לרכז סביבו את כל המועמדים ולנצח את עופר.  עוד הוסיף אותו גורם שקמפיין הבחירות של חבקין יהיה נקי וללא השמצות וללא סיסמאות.

חבקין :"אני פונה לכל התושבים שמאסו בשלטון היחיד של עופר להצטרף אלי ויחד נחליף את השלטון הכושל. הגיע הזמן להחזיר את התושב לראש סדר העדיפויות"

בדוק גם

בית העלמין בנצרת עילית (צילום יצחק סולומון)

גופת הקשישה שהלכה לעולמה הוחלפה, בבית העלמין עלו על הטעות

רק כשהגיעה הגופה לנצרת עילית עלו על הטעות, הרכב נשלח חזרה לבית חולים העמק להחליף את הגופה. יש לציין כי המשפחה האבלה כלל לא הייתה מודעת לדרמה שהתרחשה. "עד מועד ההלוויה הטעות תוקנה", מאשר גורם בבית העלמין.

ירון הוכנבוים

גביע הטוטו: קבוצת הנוער של הפועל נצרת עילית בנעלי הבוגרים

בנצרת עילית החליטו לוותר מראש על משחק גביע הטוטו הערב ברמלה, כדי שהשחקנים יגיעו רעננים למשחק פתיחת העונה, ביום חמישי נגד רמת השרון בחוץ.

2 תגובות

  1. יוסי אבני

    תחזור להיות מורה לשל"ח אולי שם היית מועיל.

  2. מני דרורי

    אני איתך .ועוד רבים .יהיו איתך ..
    ואני בטוח שתחזיר את המצב לטובה לכלל התושבים ,בכול התחומים ..עלה והצלח .ניר חבקין. !!!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *