בית / עמקים / חדשות עמקים / ניקול ממשיכה לכבוש את הבמות

ניקול ממשיכה לכבוש את הבמות

הזמרת הצעירה ניקול איידלמן ממגדל העמק, בסך הכל בת 14.5, הצליחה לעשות זאת שוב ולנצח תחרות שירה בינלאומית והפעם סיימה במקום הראשון בתחרות Fiestalonia Israel שנערכה בתל אביב והשתתפו בה כ-400 ילדים ובני נוער שחולקו לקטגוריות של כוראוגרפיה, נגינה ושירה. איידלמן, תלמידת מרכז מוסיקה והמחול במתנ"ס מגדל העמק בהדרכת המורה מרק וורבובסקי גברה על עשרות ילדים ובני נוער בדרך לניצחון עם השיר "Just walk away" של הזמרת סלין דיון.

ניקול איידלמן (צילום עצמי)
ניקול איידלמן (צילום עצמי)

למרות גילה הצעיר של איידלמן זאת אינה הפעם הראשונה שהיא מצליחה לנצח ולקטוף את המקומות הראשונים בתחרויות בינלאומיות בארץ ובעולם וביניהן paradise holiday"" ביוון שם סיימה עם הפרס הגדול- "הגרנד-פרי", בתחרות "Renaissanc" שנערכה בהונגריה סיימה במקום הראשון, גם בתחרויות friendship of people"", "זיקוקי כישרונות" ו"קשת בצפון" סיימה ראשונה, בתחרויות "הים התיכון" ו"כוכבי חנוכה" סיימה במקום השני ועוד.

מנהלת מרכז המוזיקה והמחול, פרידה נוסם, אמרה: "מגדל העמק בכלל ומרכז מוסיקה ומחול שלנו התברכו בכישרונות רבים בתחומי המשחק, המוסיקה והמחול והם מייצגים אותנו בכבוד בארץ בעולם. ניקול היא אחת מהן, היא בעלת כישורים ווקאליים אדירים והיא פשוט כבשה את השופטים וקהל הצופים שהריעו לה ארוכות. אנחנו גאים בה".

 

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *