בית / עמקים / מגדל העמק / נבחרת הכדורשת של מגדל העמק מצטרפת לליגת האזורית

נבחרת הכדורשת של מגדל העמק מצטרפת לליגת האזורית

נבחרת כדורשת נשים "בלאק מאמא" ("מאמאעמק" לשעבר) ממגדל העמק שהוקמה לפני שלוש שנים תצטרף ככל הנראה בשנה הבאה לליגה האזורית. מאז הוקמה הקבוצה נפגשות שחקניות הנבחרת לאימונים על בסיס קבוע ומקיימות משחקי ידידות מול נבחרות מהאזור וביניהן נגד הקבוצות של עפולה, טמרה, רמת דוד, יבנאל ועוד.

נבחרת הכדורשת של מגדל העמק
נבחרת הכדורשת של מגדל העמק

בשבוע שעבר קיימה הקבוצה אותה מאמנת כיום לירז לוי משחק ידידות נוסף מול נבחרת קיבוץ עין השופט וניצחה את המארחות בתוצאה 1:4 מוחץ.

יש לציין כי הקבוצה הוקמה כחוג ספורט קבוצתי לנשים שאוהבות כדורשת בשיתוף של הרשות המקומית, פועלת תחת אגף הספורט של המתנ"ס העירוני ובחסות היחידה לקידום מעמד האישה – מינהל נשים מגדל העמק ואפילו גויס ספונסר מקומי שמסייע לקבוצה. סגל הקבוצה כולל שחקניות בגילאים שונים עם ובלי ניסיון. שחקניות הקבוצה הזמינו את נשות העיר, גם כאלה ללא ניסיון משחק, להצטרף לסגל הקבוצה.

 

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *