בית / עמקים / מגדל העמק / מתפנקים בגרג

מתפנקים בגרג

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, זכו בארוחת בוקר מפנקת במסעדת גרג כשר למהדרין במתחם ביג בעפולה, אצל הבעלים דותן והאחות מור, שדאגו לים של פינוקים.

הזוג רות מתפנקים בגרג
הזוג רות מתפנקים בגרג

*סימה ושמעון לוי ממגדל העמק, חגגו 25 שנות נישואים בצימר מפנק במושב בצת. היה מושלם והמון מזל טוב.

*סמסו ברכות לחבר מועצת העיר נצרת עילית, הפטריוט רוני ליקוורניק, לרגל כניסתו כחבר בוועד המנהל של המכינה הקדם צבאית תבור בנצרת עילית. מברוק.

*שיתוף פעולה מקסים בין מנהלת האגף לשילוב בעיריית נצרת עילית לראשי מכינת תבור בנצרת עילית, אושרת סיסו ועמיחי שיקלי. למדור נודע כי שיתוף הפעולה הניב פעילות מרגשת ומקסימה לרגל חג הפורים, "הפורימון", שבו נטלו חלק עולים מבני המנשה וחבר העמים לצד חניכי מכינת תבור. מקסים.

*ראשת המנהל בעיריית נצרת עילית וראשי מכינת תבור, המכינה הקדם צבאית בנצרת עילית עמיחי שקלי ואושרת סיסו  בשיא ההכנות לקראת המרוץ השני שיתקיים בנצרת עילית לזכרו של החייל עדן אטיאס הי"ד, למדור נלחש שצפויות הפתעות במהלך המרוץ. יש למה להמתין.

*כתב הפלילים של ערוץ 14 (10 לשעבר), בן נצרת עילית דורון הרמן, עמד בשבוע שעבר במרכז הכותרות, כאשר חשף את התכתובות המפורסמות בין השופטת לנציג התביעה. כבוד.

 

 

בדוק גם

זקי לוי, צילום: קרן אקריש

ז'קי לוי יודיע על התמודדות לראשות העיר בית שאן ביום חמישי הקרוב

סגן שר השיכון: "בית שאן היא לפני הכל ואני מזמין את כל תושבי בית שאן לשמוע מה יש לי לומר ביום חמישי הקרוב".

פלוט עם הנכד הפרשן דולב (צילום עצמי)

מונדיאל עם פרשן צמוד

ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט, אדם עסוק מעל לראש, מוצא זמן בלוח הזמנים הצפוף שלו לצפות גם במשחקי המונדיאל, כי מונדיאל יש רק פעם בארבע שנים, עם הפרשן האישי שלו- הנכד דולב, שחקן בקבוצת הילדים של הפועל נצרת עילית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *