מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / "משפחה והורות מקדמים את הקריירה"

"משפחה והורות מקדמים את הקריירה"

עופרה בוסקילה פינקלשטיין, מנהלת מערך דיור חוץ בייתי פוסט אשפוזי לאנשים עם הפרעות התנהגות. התמודדה על תפקיד ראשות העיר מגדל העמק וממוקמת במקום ה-20 ברשימת יש עתיד לכנסת.

עופרה פינקלשטיין
עופרה פינקלשטיין

-מה הדבר שהכי מעצים אותך כאישה?

"עצם היותי אישה, אימא, אשת קריירה, אשת תקשורת ובעמדת השפעה על חיי היום יום זו כבר העצמה, אך יותר מכל היכולת שלי לשמש כזו שמעצימה נשים אחרות ואנשים בכלל זו העצמה בעיניי".

-איך את מסתדרת בעולם של גברים?

"מעולם לא נרתעתי להיכנס אל תוך עולמם של הגברים. תמיד ראיתי עצמי כמובילה וחזקה לא פחות מהם. לא אחת התמודדתי על תפקידי מפתח בכירים במהלך הקריירה שלי ואף נכנסתי לזירה הפוליטית-מוניציפאלית הנחשבת לזירה גברית כאשר התמודדתי על ראשות העיר. בתפקידי הנוכחי אני מנהלת גברים רבים אנשי טיפול במקצועם ולשמחתי הם לא מתלוננים על עצם היותי אישה".

-איך משלבים בין הורות לבין עבודה?

"לא אחת כאימהות אנו נאלצות לשלם מחיר כבד על עצם היותנו נשים מובילות ובעלות השפעה.  כמי שנושאת כיום ובעבר בתפקידי ניהול בכירים אני מוכנה לכך. אין ספק שזמן המשפחה מתקצר לצערי והעשייה באה על חשבון דברים אחרי, אך מעולם לא חשבתי על אפשרות אחרת".

– מסר שאת רוצות להעביר לנשים?

"המסר שלי  הוא, תחלמי, תעזי, תפרצי דרך ואת תקרת הבטון, תממשי ואל תפחדי מהמילה 'לא'".

בדוק גם

דניאל גוטקין

מצטיין הנשיא גוטקין מנצרת עילית: "הייתה חוויה אדירה"

בין 120 החיילים שניצבו אתמול בבית הנשיא בירושלים וקיבלו תעודת הצטיינות מיוחדת מנשיא המדינה, ראובן ריבלין, היה גם סמ"ר דניאל גוטקין המתגורר בנצרת עילית

הסבתא הגאה מברכת את דניאל משה המצטיין צילום: פרטי

תעודת הצטיינות מיוחדת לסגן דניאל משה מעפולה

משרת במנהל האזרחי, זרוע של היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים באזור יהודה ושומרון, בראשות אלוף יואב (פולי) מרדכי. היחידה אחראית על יישום המדיניות האזרחית של הממשלה ביהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה כחלק ממרכיבי הביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *