בית / עמקים / נצרת עילית / מקורבי מלול: הפועל נצרת עילית טרפדה מעברו לאיכסאל

מקורבי מלול: הפועל נצרת עילית טרפדה מעברו לאיכסאל

שוער המשנה של הפועל נצרת עילית, שגיא מלול, היה השבוע "עם רגל וחצי", בהפועל איכסאל, מקום שני בליגה א' צפון, שמכוונת לעלייה לליגה הלאומית, אלא לטענת מקורביו היו גורמים בנצרת עילית, שטרפדו את המעבר.

שגיא מלול (צילום חגאג רחאל)
שגיא מלול (צילום חגאג רחאל)

מלול, שבעונה שעברה פתח כשוער הבכיר ובהמשך הוחלף על ידי רם שטראוס, קיבל על פי המקורבים "הצעה כספית נדיבה", כולל מענק עלייה שמן. השוער לא התלהב לרדת לליגה א', אולם על פי מקורביו, "נמאס לו לשבת על הספסל". מלול שותף העונה רק במשחק אחד בלבד, נגד הפועל כפר סבא, משחק בו נפצע השוער הבכיר אבי איבגי ועזב את המגרש כבר בדקה ה- 34.

באיכסאל ביקשו לשמור את הנושא בסוד, כדי לא לפגוע בשוער הקבוצה אוהד דוד ובמסגרת הסכם אף אישרו לנצרת עילית להתאמן במגרש באיכסאל.

אלא שלטענת מקורבי השחקן היו כאלה בנצרת עילית, שלא התלהבו מעזיבתו והדליפו את הסיפור לגורמים באיכסאל, שזעמו מאוד ומיהרו לבטל את העסקה, כולל את האימון המתוכנן ביום חמישי, מה שאילץ את הנצרתים להתאמן במועדון כושר מקומי.

שגיא מלול סירב להגיב על הדברים. מנכ"ל נצרת עילית גיל ברעם: "לא מכיר את הסיפור".

בדוק גם

חסן אבו זייד (צילום חגאג רחאל)

חסן אבו זייד עזב את אחי נצרת, חתם בהפועל איכסאל

אבו זייד הגיע לנצרת מליגת העל, שם שיחק בבני יהודה ובהפועל תל אביב. הוא היה צריך להצעיד את אחי נצרת לליגת העל, לשם כיוונו מלכתחילה, אבל כשל במשימה.

מנחם גנדל (צילום עצמי)

מנחם גנדל יעמוד בראש הרשימה הדתית בנצרת עילית

כך הוחלט בפורום הרבנים בנצרת עילית. בחירתו עשויה לדחוק החוצה את חבר המועצה המכהן, איציק פינטו, שציפה להיות במקום הראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *