בית / עמקים / חדשות עמקים / מקדימים תרופה

מקדימים תרופה

למרות שהחורף האחרון עבר על נצרת עילית כמעט ללא נזקים, העירייה החליטה לטפל באופן יסודי בעצים שבמרחב הציבורי ולבצע בדיקה מקיפה על מנת לקבל אינדיקציה מדעית על חוזקם ועמידותם בתנאי מזג אוויר קשים. הבדיקה בוצעה על פי הנחייתו של ראש העיר רונן פלוט באמצעות החברה הכלכלית האמונה על תחום הגינון וחזות העיר.

בודקים את כשירות העצים (צילום דוברות עיריית נצרת עילית)
בודקים את כשירות העצים (צילום דוברות עיריית נצרת עילית)

סגן ראש העיר אלכס גופמן ציין כי הבדיקה בוצעה על ידי אגרונום וכללה סימון עצים חולים וחלשים. "עצים שניתן היה להציל טופלו באמצעות גיזום ותרופות למיניהם ועצים  שנמצאו מסוכנים וללא יכולת ריפוי נכרתו וזאת על מנת לצמצם לאפס את הסכנה הכרוכה בעץ שאיננו יציב", סיפר סגן ראש העיר אלכס גופמן.

מהעירייה נמסר כי בדק עצים בסדר גודל כזה לא בוצע מעולם וכי לראשונה הקיף את כל השטחים הציבוריים בעיר. "הבדיקה המקיפה והטיפול הנלווה ממזערים את הסכנה ומהווים טיפול מונע . עם זאת אין בה כדי להבטיח עמידות מלאה בכל תנאי מזג אוויר, זה לא קיים בשום מקום".

בדוק גם

איתי סוריו (צילום עצמי)

8 שנים לאחר שסיים בהצטיינות את לימודיו חזר לשם כמורה

איתי סוריו סיים בהצטיינות את לימודיו בתיכון שרת בנצרת עילית * ובימים אלה מסיים תואר שני בהוראת המתמטיקה והמדעים * "אין הרבה מקצועות בהם אתה יכול להשפיע באופן כל כך משמעותי כמו בהוראה", הוא מסביר

מכתירים את שושן (צילום חגאג רחאל)

רון שושן- שוער העונה 2017/18

שושן הציג את העונה הטובה בקריירה שלו וסייע לקבוצתו לעלות לפלייאוף העליון, בזכות רצף מדהים של 15 משחקי ליגה רצופים ללא ספיגת שער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *