מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / הפועל נצרת עילית תארח את בית"ר תל אביב/ רמלה בנשר

הפועל נצרת עילית תארח את בית"ר תל אביב/ רמלה בנשר

הפועל נצרת עילית התחבטה היכן לארח את משחק הבית הבא שלה, נגד בית"ר תל אביב/ רמלה, שיתקיים ב- 23 באוקטובר, בעקבות עונש הרדיוס שספגה בשבוע שעבר מועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל, זכר לאירועי המשחק נגד ראשון לציון. בסופו של דבר נפל הפור על המגרש בנשר.

גיל ברעם
ברעם (צילום: חג'ג ראחל)

"זה לא שהיו לנו יותר מדי אופציות", הבהיר המנכ"ל, גיל ברעם. היחסים הטובים עם ראשי נשר והעלויות הגבוהות בעכו  וכן העובדה שעירוני נשר תשחק באותו יום בטדי נגד הפועל קטמון והמגרש שלה יהיה פנוי, הביאו בסופו של להחלטהלארח בנשר.

הפועל נצרת עילית תחזור לאצטדיון גרין ב- 6 בנובמבר, כשתארח את הדרבי האזורי נגד הפועל עפולה.

בדוק גם

טניסאי נצרת עילית. טאובר משמאל (צילום עצמי)

הפטנט בדרך לזכייה באליפות: שחקן שמשחק בליגה הצרפתית

טניסאי השולחן של הפועל נצרת עילית, מצאו פטנט מקורי כדי לזכות באליפות: הם מקפיצים למשחקים החשובים את הטניסאי מיכאל טאובר, המתגורר בצרפת ובמשחק בקבוצה מקומית מהליגה הצרפתית. מכיוון שמשחקי הליגה הצרפתית בטניס שולחן מתקיימים בשבת והליגה בישראל מתקיימת בימי שלישי, יכול טאובר לערוך גיחות לישראל, בכל פעם שהוא מתבקש.

אהרון כהן (צילום עצמי)

אהרון כהן ירוץ למועצה בנצרת עילית ברשימת "שומרים על הבית למען ילדינו"

כהן, בן 50, שירת בצבא הקבע במשך 28 שנים והשתחרר לפני כשנה בדרגת רס"ב, אומר כי בראש סדר העדיפויות שלו יעמוד נושא הצעירים. "זה נושא שמדבר אל לבי, טבעי שאטפל בנושא זה כי הם דור העתיד, יש לי תכניות וצריך לחבק אותם כדי שיישארו בעיר", הוא אומר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *