בית / עמקים / בית שאן / מנכ"ל עיריית בית שאן שוקי פורטל הודיע על סיום תפקידו

מנכ"ל עיריית בית שאן שוקי פורטל הודיע על סיום תפקידו

מנכ"ל העירייה, שוקי פורטל, יסיים את תפקידו לאחר שהודיע לראש העיר על רצונו לפרוש אחרי שלוש שנים בתפקיד. פורטל ימשיך לכהן בתפקיד עד להעברת כל תחומי האחריות והתהליכים שנמצאים תחת סמכותו.

שוקי פורטל
שוקי פורטל

פורטל, בן 35, עו"ד בהשכלתו, בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במקרקעין ובתכנון ערים. הוא מונה לתפקיד, כאמור לפני יותר משלוש שנים, בתקופה בה התגורר במרכז הארץ. עם מינויו לתפקיד, במסגרת מדיניותו של ראש העיר למנות תושב המקום לתפקידים בכירים, שב פורטל להתגורר בבית שאן.

בתקופת כהונתו כמנכ"ל העירייה, ניהל את עבודת המטה והתפעול של העירייה, הוביל תכנית הבראה תלת שנתית, וכן היה שותף לתהליכי תכנון עירוני קצרי וארוכי טווח. בתקופת כהונתו הוטמעו ויושמו שיטות ניהול ותהליכי עבודה מתקדמים ודפוסי ניהול ועבודה מסודרים.

"אני רוצה להודות לכל שותפיי לדרך. הבעתי בפני ראש העיר באופן אישי את הערכתי הרבה כלפיו בעקבות האמון המלא שנתן בי לאורך כל הדרך ועל תקופת העבודה המשותפת״, אמר המנכ"ל היוצא.

ראש העיר רפאל בן שטרית הודה לפורטל על שירותו בעירייה.

 

 

בדוק גם

הרקדניות של דיאנה (צילום ישראל פרץ)

הן רק רוצות לרקוד

סטודיו ארטמיס בנצרת עילית, בהובלה ושל דיאנה בלביץ', זכה במקום השני בקטגוריית היפ הופ בתחרות ריקודים, שהתקיימה בנצרת עילית. בקומפוזיציה של 6 דקות הופיעו בנות מגיל 5 עד 12 בכל הרמות. כל הכבוד דיאנה.

החזיר האבידה לבעליה. נטף (צילום עצמי)

מצא ארנק עם אלפי שקלים, החזיר אותו לתושבת נצרת

הממונה על פניות הציבור בעיריית נצרת עילית, צ'רלי נטף, גילה השבוע אזרחות למופת כאשר מצא ארנק ובו אלפי שקלים והחזיר אותו לבעליו, תושבת נצרת, קשישה בת 80, שלא האמינה למראה עיניה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *