בית / עמקים / נצרת / מכבי אחי נצרת הולכת על גיא דיין

מכבי אחי נצרת הולכת על גיא דיין

במכבי אחי נצרת סימנו את הקשר גיא דיין ויעשו כל מאמץ לצרף אותו לקבוצה, במטרה להיאבק עד הסוף על כרטיס העלייה לליגת העל. באחי נצרת משוכנעים שקישור עם דיין וחסן אבו זייד יוביל את הקבוצה לעבר היעד שהיא מכוונת אליו, אם כי לא מעט אנשי כדורגל תוהים כיצד שני קשרים התקפים כל כך דומיננטיים יוכלו להסתדר.

גיא דיין במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)
גיא דיין במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

בהפועל עפולה הכחישו את הפרסומים לפיהם פנו לדיין, שאמר כי לא נעשתה אליו כל פנייה רשמית. כעת מתברר שהקבוצה הרצינית היא אחי נצרת, שמאוד הייתה רוצה לראות אותו בשורותיה. "כסף לא יהיה בעיה", אומרים באחי נצרת.

אלא שמי שמתנגדים לשחרורו של דיין, לפחות בשלב זה הם המנהל המקצועי של נצרת עילית, רועי כהן ומאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים, שהודיעו כי "גיא דיין לא ישוחרר בשום מחיר".

מכבי אחי נצרת הפסידה במוצאי שבת לאלופה, הפועל באר שבע והודחה מגביע המדינה. אחי נצרת הובילה ועוררה ציפיות בקרב אלפי אוהדיה, אך נכנעה לעדיפות הבאר שבעית. "אני גאה בשחקנים שלי, לא נפלנו מבאר שבע" סיכם המאמן אדהם הדייה.

בדוק גם

חסן אבו זייד (צילום חגאג רחאל)

חסן אבו זייד עזב את אחי נצרת, חתם בהפועל איכסאל

אבו זייד הגיע לנצרת מליגת העל, שם שיחק בבני יהודה ובהפועל תל אביב. הוא היה צריך להצעיד את אחי נצרת לליגת העל, לשם כיוונו מלכתחילה, אבל כשל במשימה.

מנחם גנדל (צילום עצמי)

מנחם גנדל יעמוד בראש הרשימה הדתית בנצרת עילית

כך הוחלט בפורום הרבנים בנצרת עילית. בחירתו עשויה לדחוק החוצה את חבר המועצה המכהן, איציק פינטו, שציפה להיות במקום הראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *