בית / עמקים / נצרת / מכבי אחי נצרת הולכת על גיא דיין

מכבי אחי נצרת הולכת על גיא דיין

במכבי אחי נצרת סימנו את הקשר גיא דיין ויעשו כל מאמץ לצרף אותו לקבוצה, במטרה להיאבק עד הסוף על כרטיס העלייה לליגת העל. באחי נצרת משוכנעים שקישור עם דיין וחסן אבו זייד יוביל את הקבוצה לעבר היעד שהיא מכוונת אליו, אם כי לא מעט אנשי כדורגל תוהים כיצד שני קשרים התקפים כל כך דומיננטיים יוכלו להסתדר.

גיא דיין במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)
גיא דיין במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

בהפועל עפולה הכחישו את הפרסומים לפיהם פנו לדיין, שאמר כי לא נעשתה אליו כל פנייה רשמית. כעת מתברר שהקבוצה הרצינית היא אחי נצרת, שמאוד הייתה רוצה לראות אותו בשורותיה. "כסף לא יהיה בעיה", אומרים באחי נצרת.

אלא שמי שמתנגדים לשחרורו של דיין, לפחות בשלב זה הם המנהל המקצועי של נצרת עילית, רועי כהן ומאמן הקבוצה, ירון הוכנבוים, שהודיעו כי "גיא דיין לא ישוחרר בשום מחיר".

מכבי אחי נצרת הפסידה במוצאי שבת לאלופה, הפועל באר שבע והודחה מגביע המדינה. אחי נצרת הובילה ועוררה ציפיות בקרב אלפי אוהדיה, אך נכנעה לעדיפות הבאר שבעית. "אני גאה בשחקנים שלי, לא נפלנו מבאר שבע" סיכם המאמן אדהם הדייה.

בדוק גם

אחד החזקים בהתאחדות. אבי לוי (צילום עצמי)

מה יהיה מעמדו של אבי לוי?

הודעת הפרישה של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, עלולה להביא גם לשינוי במעמדו של מנהל אגף הליגות המקצועניות

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *