בית / עמקים / ספורט עמקים / מזל טוב לגיזי דורבור

מזל טוב לגיזי דורבור

כדורגלן הפועל עפולה, גיזי דורבור, בן 30, קיבל השבוע תעודת זהות ישראלית, לאחר 8 שנים בישראל, במהלכם נישא לתושבת עפולה, אולה שמה. כעת תוכל הפועל עפולה לפנות מקום לזר נוסף בסגל.

גיזי מציג את התעודה הכחולה (צילום עצמי)
גיזי מציג את התעודה הכחולה (צילום עצמי)

העונה שבשער תהיה כבר העונה ה- 9 שלו בישראל, במהלך רשם שתי ירידות עם מכבי בת ים והפועל הרצליה וגם הגיע לפליאוף העליון ולחצי גמר גביע המדינה עם הפועל עפולה.

כשהביא אותו ירון הוכנבוים לפני 3 שנים, לשורות הפועל עפולה שרק עלתה ליגה, היו שתהו כיצד הכדורגלן הליברי ישדרג אותה, לאור רקורד הירידות שלו. אבל מהר מאוד הפך דורבור לאחד השחקנים באהובים בחדר ההלבשה וגם ביציעים. "הוא עממי, אחד משלנו, מחייך ומדבר בגובה העיניים", אומר יושב ראש חוג האוהדים, איתי כהן.

לפני כשנתיים הכיר דורבור את אולה, צעירה עפולאית, השניים התאהבו ונישאו, מה שסלל עבורו את הדרך לקבלת תעודת הזהות הישראלית השבוע. "קבעתי כאן את ביתי, שמח להיות אזרח ישראלי, אוהב את העיר עפולה, את הקבוצה ואת האוהדים", אמר בצניעות.

שחקן בהפועל עפולה, ששיחק עם דורבור, מפרגן לליברי ואומר: "הוא אחד הזרים הכי חבורתיים שאי פעם שיחקתי אתם, הוא גם בלם מצוין, נכס לכל חדר הלבשה. הוא השתלב מצוין בעיר ובקבוצה, פשוט אוהב את עפולה".

בדוק גם

ראשוני העולים כבר כאן

בנצרת עילית עולים על הגל

לראשונה מזה למעלה מעשור, נצרת עילית חוזרת להוביל בקליטת עלייה: על פי הנתונים, במחצית הראשונה של 2017 נקלטו בעיר פי שלוש יותר מאשר בכל שנת 2016 והשיא צפוי באוקטובר – 56 עולים צעירים יגיעו וישתלבו בתכנית תעסוקתית מיוחדת הכוללת קורס הכשרה מקצועי לתפקיד חשמלאי מוסמך ועבודה מובטחת

אפרת וחמימו

חמימו שועי, זוכרים?

אפרת מתרגם מנצרת עילית תפסה תמונה עם הסלב הבית שאני חיים (חמימו) שועי, בוגר העונה האחרונה של האח הגדול, שמאז אבדו עקבותיו, במהלך אירוע בבית שאן. כבוד. או שלא...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *