בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / עשו כבוד לדוד דניאל ז"ל

עשו כבוד לדוד דניאל ז"ל

משחק הוקרה לדוד גלבוע ז"ל
משחק הוקרה לדוד גלבוע ז"ל (צילום: דוברות הגלבוע)

ביום שלישי נערך בגלבוע משחק הוקרה לזכרו של היו"ר המיתולוגי של הפועל אסי גלבוע דוד דניאל ז"ל. המשחק התקיים באצטדיון בחבל יעל, בין קבוצת הוותיקים של הפועל אסי גלבוע לבין נבחרת האומנים של ישראל, הכוללת רשימה נוצצת של שחקני סדרות, תאטרון וזמרים. בין השמות ניתן היה למצוא את אושרי כהן, לירן דנינו ודני רופ. המשחק הסתיים בניצחונם של נבחרת האומנים בבעיטות הכרעה מ- 11 מטרים. בתום המשחק נערך טקס במהלכו הוענק גביע לקבוצה המנצחת.

יו"ר המועצה, דני עטר, נשא דברים וסיפר על היכרותו עם דוד דניאל לאורך השנים, בנו של דוד לירן ששיחק אף הוא בקבוצת הוותיקים נשא דברים בשם המשפחה, הודה לכל האנשים שבזכותם האירוע התקיים, בראש ובראשונה המועצה האזורית גלבוע והעומד בראשה, נבחרת האומנים, מנחם יעקב יו"ר אסי גלבוע בעבר שאף זכה לקבל גביע הוקרה מהמשפחה וכמובן למאות הצופים שהגיעו אל המגרש.

בתום המשחק הגיעו שחקני שתי הקבוצות לארוחת על האש מפנקת במושב פרזון.

 

בדוק גם

ממלא מקום ראש העיר אלכס גדלקין מעניק לליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח וגיזי דורבור- השחקנים היעילים 2017/18

שניהם שחקנים וותיקים ומנוסים, שמגיעים לעבודה ונותנים תפוקה בכל משחק, חלומו של כל מאמן.

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *