מבזקים
בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / נבחרת אומני ישראל בכדורגל מגיעים לגלבוע

נבחרת אומני ישראל בכדורגל מגיעים לגלבוע

מיטב אומני ישראל יעלו על המגרש בגוש יעל למשחק ראווה מול ותיקי אסי גלבוע. האחראי ליוזמה הספורטיבית הוא מנחם יעקב, איש ספורט ותיק בגלבוע ומנהל קבוצת הוותיקים במועצה. המשחק יתקיים כאירוע הנצחה לזכר של דוד דניאל ז"ל. דניאל, שקידם את קבוצת הכדורגל של אסי גלבוע, נפטר לפני עשור באופן פתאומי.

בסגל של נבחרת האמנים שהוקמה לפני שלוש שנים סוללה של כוכבים ובינהם: הזמרים קובי פרץ, ליבי רן וקובי אפללו, החזאי הלאומי דני רופ, טום קשתי מ"המרוץ למיליון" ו"גול סטאר", והשחקנים רודריגו גונזלס, אנחל בונני, אקי אבני, אושרי כהן ונתי רביץ.

הרעיון למשחק עלה על הפרק לפני מספר חודשים, בשיחה בין יעקב לבין עובד קראוס, בעבר הלא רחוק סוכן על שייצג את מיטב הכדורגלנים בישראל וגם באירופה. השניים שמיודדים מזה שנים רבות נפגשו במרכז הארץ ובמהלך השיחה הועלתה האפשרות שנבחרת האומנים תגיע למשחק ראווה.

"שוחחתי עם עובד, שמשמש גם כמנהל קבוצת האומנים והרעיון החל אט אט לקרום עור וגידים", סיפר השבוע יעקב, "צריך לזכור שמדובר בסוללה של אומנים עסוקים שקשה מאוד למצוא עבורם תאריך פנוי, אבל בסופו של דבר הם יגיעו בשלישי לגלבוע. אנחנו מצפים לערוך הפנינג צבעוני וייחודי ולתת דגש להנצחה של דוד דניאל ז"ל. בתום המשחק האומנים ויתר המעורבים בהפקה יתכנסו לארוחה משותפת- כשקודם לכן ייערך טקס לזכרו של דניאל ז"ל. אני ממתין בציפייה למשחק ומבטיח שצפויה לנו חגיגה של ממש", סיכם יעקב.

קבוצת הוותיקים של גלבוע משחקת לאורך השנה בליגת הוותיקים במחוז צפון והיא זוכה להצלחה רבה. את הקבוצה מדריך המאמן קלוד דהן שזוכה להערכה רבה מהשחקנים.

וותיקי אסי גלבוע
מתרגשים. ותיקי אסי גלבוע (צילום: דוברות המועצה)

בדוק גם

סקור

כדורסל: רכז גלבוע גליל סקוורר שנפצע מול ירושלים נותח בברכו

עבר אתמול בלילה ניתוח קרע בגיד הפיקה ויתחיל לעבור שיקום, כאשר ההערכה היא שחזרתו לפרקט תארך בין ארבעה לשישה חודשים

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *