בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / נבחרת אומני ישראל בכדורגל מגיעים לגלבוע

נבחרת אומני ישראל בכדורגל מגיעים לגלבוע

מיטב אומני ישראל יעלו על המגרש בגוש יעל למשחק ראווה מול ותיקי אסי גלבוע. האחראי ליוזמה הספורטיבית הוא מנחם יעקב, איש ספורט ותיק בגלבוע ומנהל קבוצת הוותיקים במועצה. המשחק יתקיים כאירוע הנצחה לזכר של דוד דניאל ז"ל. דניאל, שקידם את קבוצת הכדורגל של אסי גלבוע, נפטר לפני עשור באופן פתאומי.

בסגל של נבחרת האמנים שהוקמה לפני שלוש שנים סוללה של כוכבים ובינהם: הזמרים קובי פרץ, ליבי רן וקובי אפללו, החזאי הלאומי דני רופ, טום קשתי מ"המרוץ למיליון" ו"גול סטאר", והשחקנים רודריגו גונזלס, אנחל בונני, אקי אבני, אושרי כהן ונתי רביץ.

הרעיון למשחק עלה על הפרק לפני מספר חודשים, בשיחה בין יעקב לבין עובד קראוס, בעבר הלא רחוק סוכן על שייצג את מיטב הכדורגלנים בישראל וגם באירופה. השניים שמיודדים מזה שנים רבות נפגשו במרכז הארץ ובמהלך השיחה הועלתה האפשרות שנבחרת האומנים תגיע למשחק ראווה.

"שוחחתי עם עובד, שמשמש גם כמנהל קבוצת האומנים והרעיון החל אט אט לקרום עור וגידים", סיפר השבוע יעקב, "צריך לזכור שמדובר בסוללה של אומנים עסוקים שקשה מאוד למצוא עבורם תאריך פנוי, אבל בסופו של דבר הם יגיעו בשלישי לגלבוע. אנחנו מצפים לערוך הפנינג צבעוני וייחודי ולתת דגש להנצחה של דוד דניאל ז"ל. בתום המשחק האומנים ויתר המעורבים בהפקה יתכנסו לארוחה משותפת- כשקודם לכן ייערך טקס לזכרו של דניאל ז"ל. אני ממתין בציפייה למשחק ומבטיח שצפויה לנו חגיגה של ממש", סיכם יעקב.

קבוצת הוותיקים של גלבוע משחקת לאורך השנה בליגת הוותיקים במחוז צפון והיא זוכה להצלחה רבה. את הקבוצה מדריך המאמן קלוד דהן שזוכה להערכה רבה מהשחקנים.

וותיקי אסי גלבוע
מתרגשים. ותיקי אסי גלבוע (צילום: דוברות המועצה)

בדוק גם

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כבש. גרגץ יוריצה (צילום חגאג רחאל)

גרגץ יוריצה שוחרר מהפועל נצרת עילית

הקבוצה מחפשת בלם לעמדת הזר השני. ליעד אלמליח יוסט לקישור, מחנה האימונים בספק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *