בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / התפוח לא נופל רחוק מהעץ

התפוח לא נופל רחוק מהעץ

אילון לוי (צילום: חגאג רחאל)
אילון לוי (צילום: חגאג רחאל)

אילון לוי מבית שאן, בנו של מנהל אגף ליגות נמוכות בהתאחדות לכדורגל, אבי לוי, לשעבר מנכ"ל קבוצת הכדורגל הפועל בית שאן בימים היפים של המועדון, החל בקריירת שיפוט.

לוי, בן 17, תלמיד כיתה י"ב בבית הספר עמק חרוד, נרשם בקיץ האחרון לקורס שיפוט אותו עבר בתל אביב. העונה החל לשפוט בליגות הילדים כשופט ראשי, והשבוע אף שימש כקוון במשחק הצמרת בליגה ג' בין סנדלה למכבי נצרת עילית, אותו שפט הלאומי סער ארבלי.

אילון לוי החל את הקריירה שלו דווקא ככדורסלן בקבוצת הילדים של גלבוע מעינות, ושיחק כדורגל במחלקת הנוער של הפועל בית שאן מסילות. במקביל הוא משמש כעוזר מאמן קבוצת ילדים ב' של עמק המעינות, בניהולו של ינון אשכנזי.

"אני אוהב כדורגל, מתלווה לאבא שלי למשחקים רבים גם בארץ וגם בחוץ לארץ, חיידק הכדורגל דבק בי כבר מגיל קטן, עברתי לפני שנה קורס מדריכי כדורגל, עכשיו החלטתי לעבור קורס שיפוט, כרגע אני לא חושב יותר מדי רחוק, נהנה מכל רגע עד שאתגייס בעוד שנה לצבא".

ואז?
"אני דווקא רוצה לעשות קריירה צבאית ומכוון הכי גבוה שאפשר. כדורגל לצערי יהיה בעדיפות שנייה".

אבא אבי לוי, אתה מעודד את הקריירה הספורטיבית של אילון?
"הוא ילד שנולד לספורט. הוא גדל בבית ספורטיבי. בבית הספר הוא עוסק בכושר קרבי, הוא רץ כל בוקר 15 קילומטר, משתתף במרוצי שדה, אוהב כדורגל וכדורסל, כל עוד הוא נהנה אני מרוצה".

בדוק גם

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

יו"ר הפועל עפולה: "אנשים לא ממהרים לתרום לכדורגל"

"לצערי רוב הקבלנים לא עוזרים לקבוצה וחבל. היום אנשים לא ממהרים לתרום וקשה מאוד לגייס כספים כדי להחזיק קבוצת כדורגל", אומר דני אסולין

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *