בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / התפוח לא נופל רחוק מהעץ

התפוח לא נופל רחוק מהעץ

אילון לוי (צילום: חגאג רחאל)
אילון לוי (צילום: חגאג רחאל)

אילון לוי מבית שאן, בנו של מנהל אגף ליגות נמוכות בהתאחדות לכדורגל, אבי לוי, לשעבר מנכ"ל קבוצת הכדורגל הפועל בית שאן בימים היפים של המועדון, החל בקריירת שיפוט.

לוי, בן 17, תלמיד כיתה י"ב בבית הספר עמק חרוד, נרשם בקיץ האחרון לקורס שיפוט אותו עבר בתל אביב. העונה החל לשפוט בליגות הילדים כשופט ראשי, והשבוע אף שימש כקוון במשחק הצמרת בליגה ג' בין סנדלה למכבי נצרת עילית, אותו שפט הלאומי סער ארבלי.

אילון לוי החל את הקריירה שלו דווקא ככדורסלן בקבוצת הילדים של גלבוע מעינות, ושיחק כדורגל במחלקת הנוער של הפועל בית שאן מסילות. במקביל הוא משמש כעוזר מאמן קבוצת ילדים ב' של עמק המעינות, בניהולו של ינון אשכנזי.

"אני אוהב כדורגל, מתלווה לאבא שלי למשחקים רבים גם בארץ וגם בחוץ לארץ, חיידק הכדורגל דבק בי כבר מגיל קטן, עברתי לפני שנה קורס מדריכי כדורגל, עכשיו החלטתי לעבור קורס שיפוט, כרגע אני לא חושב יותר מדי רחוק, נהנה מכל רגע עד שאתגייס בעוד שנה לצבא".

ואז?
"אני דווקא רוצה לעשות קריירה צבאית ומכוון הכי גבוה שאפשר. כדורגל לצערי יהיה בעדיפות שנייה".

אבא אבי לוי, אתה מעודד את הקריירה הספורטיבית של אילון?
"הוא ילד שנולד לספורט. הוא גדל בבית ספורטיבי. בבית הספר הוא עוסק בכושר קרבי, הוא רץ כל בוקר 15 קילומטר, משתתף במרוצי שדה, אוהב כדורגל וכדורסל, כל עוד הוא נהנה אני מרוצה".

בדוק גם

ממלא מקום ראש העיר אלכס גדלקין מעניק לליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח וגיזי דורבור- השחקנים היעילים 2017/18

שניהם שחקנים וותיקים ומנוסים, שמגיעים לעבודה ונותנים תפוקה בכל משחק, חלומו של כל מאמן.

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *