בית / עמקים / חדשות עמקים / "התחנה מסכנת את חיי ילדינו"

"התחנה מסכנת את חיי ילדינו"

"תחנת איסוף הילדים במצב רעוע מאוד ומסכנת את ילדיי וילדי השכונה. על אף פניותינו הרבות להנהלת הישוב ואף לאחראים במועצה, הבעיה טרם טופלה", זועמים תושבים מהיישוב הקהילתי גן נר שבתחומי המועצה האזורית גלבוע.

התחנה בגן נר
התחנה בגן נר (צילום: עצמי)

אחת התושבות טוענת כי "תחנה הוצבה שלא על פי התקן, אין יסודות בטון, התחנה הוצבה על האדמה ופיזרו אבנים קטנות למנוע בוץ. התחנה כרגע נתמכת מאחור בשיחים שאמורים להיות בגובה של עד מטר וכרגע עומדים על כשלושה מטרים. התחנה מוסתרת על ידי השיחים שלא טופלו על ידי חזות הישוב, השיחים מסתירים את שדה הראיה של הילדים וההורים בצומת ומסכנים אותם".

לדברי אמא לשני ילדים מיישוב: "מעקה הבטיחות התעקם והחליד כתוצאה מתאונה של נהג האוטובוס בשנה שעברה. פנינו ליו"ר הישוב, למזכיר הישוב, לקצין הבטיחות ומנהל מחלקת בטיחות התעבורה של ההסעות במועצה ולא רק פעם אחת, אבל לצערנו כלום לא נעשה בנידון".

תושבת גן נר אחרת הוסיפה: "פנינו להנהלת היישוב מספר פעמים. פעמיים מזכיר הישוב התלווה אלינו ואמר כי יטפל בנושא. יו"ר הישוב גם היה ואמר כי יטפל בנושא. לפני ראש השנה פניתי למחלקת התחבורה במועצה והגיע קצין התחבורה ומנהל המחלקה והבטיחו כי יטפלו בתקינות התחנה והמעקה וכי עניין הצמחייה שייך להנהלת הישוב והם יפנו אליהם. לאחר סוכות פניתי שוב למנהל מחלקה בתחבורה והוא הבטיח שוב כי העניין יטופל ועד עתה טרם טופל".

מהמועצה האזורית גלבוע נמסר בתגובה: "צוות ממחלקת התחבורה והאחזקה עמל בימים אלה על טיפול ושיפוץ תחנות ברחבי המועצה. על פי הנחיות קצין הבטיחות הייתה קדימות לתחנות אחרות והוא הסמכות המדרגת את סדרי העדיפות. אנו מעריכים כי תוך מספר ימים יגיע הצוות גם לתחנה המדוברת. נושא הגינון – נמצא באחריות הישוב עצמו".

 

בדוק גם

אקשן ממשחק הניצחון. צילום: שרה גורן פרידמן

נוער כדורסל: הפועל עמק יזרעאל העפילה לגמר גביע המדינה

לאחר ניצחון בחצי הגמר על רעננה. המאמן מאורו ספאק: "יש פה חבורה של בני נוער וצוות מקצועי, שעובדים סביב השעון

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *