יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / בעקבות העגלים הגנובים: מרדף מהסרטים אחר גנבי בקר באזור התפר

בעקבות העגלים הגנובים: מרדף מהסרטים אחר גנבי בקר באזור התפר

העגלים הגנובים
העגלים הגנובים (צילום: דוברות משטרת ישראל)

בימים האחרונים לוחמי משמר הגבול של המפקדה הכפרית עמקים ומתנדבים של המפקדה הכפרית, מוצאים את עצמם עסוקים במיוחד וללא רגע דל. אחרי שביום שבת בערב הם תפסו בפעילות מתוחכמת ארבע מלגזות גנובות, בשבת בשעות הצהריים התנהל באזור הצפון מרדף מהסרטים, הפעם כנגד חוליית גנבי בקר.

האירוע התחיל באזור עין השופט. בפעילות שגרתית, קצין הביטחון של הישוב זיהה רכב הנהוג ע״י שני חשודים ובו ארבעה עגלים. מיד העביר הקב״ט דיווח והזעיק כוחות נוספים למקום. החשודים שהבחינו בכך שעלו עליהם, החלו להימלט תוך נסיעה פרועה.

לאחר מספר דקות של מרדף, שכלל גם סיוע של מסוק אשר הכווין את הכוחות הקרקעיים, החשודים פרקו מהרכב והחלו להימלט רגלית בשטח פתוח לכיוון ואדי הסמוך למקום. לוחמי מג״ב ביצעו אחריהם מרדף רגלי, אשר במהלכו נתפסו שני החשודים.

לאחר בדיקה ותחקור ראשוני, הסתבר כי העגלים נגנבו מספר דקות קודם לכן מהישוב גל עד. שני החשודים, תושבי הכפר מעוויאה שבצפון, נעצרו ונלקחו להמשך טיפול וחקירה ביחידה המרחבית ״ארז״ של משמר הגבול. העגלים כמובן, הושבו לבעליהם.

 

בדוק גם

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

שיש כבד נפל על אישה בבית העלמין בתענכים

חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת במצב קל-בינוני עם חבלת חזה והיא הובלה לבית חולים העמק בעפולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *