מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / בעקבות העגלים הגנובים: מרדף מהסרטים אחר גנבי בקר באזור התפר

בעקבות העגלים הגנובים: מרדף מהסרטים אחר גנבי בקר באזור התפר

העגלים הגנובים
העגלים הגנובים (צילום: דוברות משטרת ישראל)

בימים האחרונים לוחמי משמר הגבול של המפקדה הכפרית עמקים ומתנדבים של המפקדה הכפרית, מוצאים את עצמם עסוקים במיוחד וללא רגע דל. אחרי שביום שבת בערב הם תפסו בפעילות מתוחכמת ארבע מלגזות גנובות, בשבת בשעות הצהריים התנהל באזור הצפון מרדף מהסרטים, הפעם כנגד חוליית גנבי בקר.

האירוע התחיל באזור עין השופט. בפעילות שגרתית, קצין הביטחון של הישוב זיהה רכב הנהוג ע״י שני חשודים ובו ארבעה עגלים. מיד העביר הקב״ט דיווח והזעיק כוחות נוספים למקום. החשודים שהבחינו בכך שעלו עליהם, החלו להימלט תוך נסיעה פרועה.

לאחר מספר דקות של מרדף, שכלל גם סיוע של מסוק אשר הכווין את הכוחות הקרקעיים, החשודים פרקו מהרכב והחלו להימלט רגלית בשטח פתוח לכיוון ואדי הסמוך למקום. לוחמי מג״ב ביצעו אחריהם מרדף רגלי, אשר במהלכו נתפסו שני החשודים.

לאחר בדיקה ותחקור ראשוני, הסתבר כי העגלים נגנבו מספר דקות קודם לכן מהישוב גל עד. שני החשודים, תושבי הכפר מעוויאה שבצפון, נעצרו ונלקחו להמשך טיפול וחקירה ביחידה המרחבית ״ארז״ של משמר הגבול. העגלים כמובן, הושבו לבעליהם.

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *