בית / עמקים / מושבים וקיבוצים / יחימוביץ': "מעמד הביניים שוב חוטף מידיו של שר האוצר שטוען שהוא פטרונו"

יחימוביץ': "מעמד הביניים שוב חוטף מידיו של שר האוצר שטוען שהוא פטרונו"

ח"כ שלי יחימוביץ'
ח"כ שלי יחימוביץ' (צילום: זיו לוי )

יו"ר האופוזיציה ומפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ, בחרה היום (שלישי) בסטודנטים מצטיינים לתקשורת מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל, כדי לחשוף שינוי מהותי באסטרטגיה הפוליטית-מדינית שלה שבה דבקה מאז מסע הבחירות לכנסת בינואר השנה.

בתשובה לשאלתו של אחד הסטודנטים, הפתיעה ח"כ יחימוביץ: "בניגוד להצהרותיי בעבר, ובניגוד למה שאמרתי לראש הממשלה נתניהו בארבע עיניים בשיחה שקיימנו לאחר הבחירות, החלטתי היום שאהיה מוכנה להיכנס לממשלתו, עם כל כאבי הבטן המתלווים לכך מבחינתי, אם יסתמן הסכם מדיני משמעותי ואנשי הבית היהודי בראשות בנט יפרשו מהממשלה, כי הם לא יוכלו להסכים להסכם כזה. שלום אמיתי הוא בעיניי מעל לכל".

זו הפעם הראשונה שח"כ יחימוביץ מתבטאת בפומבי שהיא שוקלת להצטרף לממשלת נתניהו. על פרשת עמנואל רוזן אמרה ח"כ יחימוביץ בתשובה לשאלתו של אחד הסטודנטים: "שנים רבות ליוויתי נשים צעירות שנפלו קורבן לתקיפה מינית מכל סוג. ישבתי איתן שעות ארוכות והסתכלתי להן בלבן של העיניים. עשיתי הרבה בשבילן, כולל לשכב על הגדר כדי שהן לא ייפגעו. אין לי מילה טובה על העיתונאים שטוענים שהשמועות על מעלליו של חברם הגיעו אליהם והם לא עשו דבר באופן אישי".

על תוכניתו הכלכלית החדשה של שר האוצר יאיר לפיד, אמר ח"כ יחימוביץ: "זו תוכנית שכולה דיכאון, אכזריות ופגיעה בשכירים. כן, מעמד הביניים שוב חוטף. ומידי מי? מידיו של שר האוצר הטוען שהוא פטרונו של מעמד זה. איפה מנועי הצמיחה? איפה הכבדת היד על החברות העשירות?".

שעה ארוכה תקפה ח"כ יחימוביץ' תקפה במילים קשות את מדינותם הכלכלית של נתניהו ולפיד. היא האשימה אותם שהם מגדילים את הפערים בין עשירים לעניים, מוכרים את נכסי הציבור לטייקונים ואטומים לרחשי ליבו של הציבור.

בתשובה לשאלתו של אחד הסטודנטים על חופש העיתונות, אמרה ח"כ יחימוביץ שהצנזורה וסתימת הפה מכיוונם של אילי ההון גדולות בישראל 2013, מהצנזורה הצבאית והעיתונאים חשופים לפגיעה ולאיומים מצד בעלי ההון, בעיקר באמצעות איומים לתביעות דיבה "שגם אם אתה צודק אין לך את הזמן והכסף להילחם בהן במשך שנים בבתי המשפט".

 

בדוק גם

נתנאל ארצי (צילום גלבוע גליל)

כדורסל: נתנאל ארצי הצטרף לגלבוע/ גליל

נתנאל ארצי (21, 1.97 מ') משחק בעמדת הסמול פורוורד, שיחק בעונה החולפת במכבי אשדוד, כאשר קודם לכן שיחק במשך 3 עונות במדי מכבי חיפה.

איציק נאש

איציק נאש חתם באסי גלבוע

החלוץ שכבש בשנתיים האחרונות 10 שערי ליגה בלבד במדי הפועל כפר כנא, הלך בדרכי מאמנו פאיד חסון וחתם בהפועל אסי גלבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *