מבזקים
בית / עמקים / בית שאן / מורת המאה

מורת המאה

חנה אהרוני, מחנכת כיתה א' בנים מבית הספר 'נועם נריה' בבית שאן, נבחרה למורת המאה.
בנימוקים להענקת הפרס לחנה, כתב המפקח כי חנה ראויה לפרס בזכות מסירותה הרבה למען הצלחת בית החינוך. על מועמדותה של חנה, המליץ בחום רב שלום אדרי המפקח הישיר מטעם משרד החינוך.

חנה אהרוני (צילום עצמי)
חנה אהרוני (צילום עצמי)

פרויקט 'מורת המאה' הוא פרוייקט של משרד החינוך, שמטרתו לאתר מורים מצטיינים הראויים להוקרה.
בבית הספר וגם בקרב רבים מההורים המכירים את חנה שמחנכת ומלמדת דורות של תלמידים במשך 25 השנים האחרונות, מיהרו לברך את חנה.

חנה אהרוני המחנכת תלמידים ומשמשת גם כרכזת חברתית, רכזת פרוייקט 'מעברים' במסגרת רישום לכיתות א' של בית הספר במהלך 25 השנים האחרונות, שמחה על קבלת הפרס והלאחר שהודתה למפקח ולוועדה על הבחירה, וביקשה לציין דווקא את הצוות הניהולי והחינוכי העומד לצידה: "השנה זכינו בפרס ארצי של חסד של חמ"ד במסגרת החינוך החברתי שאני רכזת, מדובר בפרס חשוב מאין כמוהו לאור העשייה שלבית הספר במסרגת פעילויות חסד של בית הספר. אני מרת מאוד לקבל את פרס 'מורת המאה' ורוצה להודות לכולם על הפרגון והעשייה החינוכית האדירה שמתקיימת בבית הספר יום יום, שעה שעה".

בדוק גם

התאונה הקטלנית צילום דוברות המשטרה

הרוג בתאונת דרכים בכניסה לנצרת עילית

בכביש 6400 בקטע שבין נצרת עילית לכיכר ריינה, נהג רכב פרטי (18) איבד שליטה על רכבו מסיבה שטרם ברורה והתהפך. כוחות רפואה שהוזעקו למקום קבעו את מותו של הצעיר.

כל השבט במפגש המרגש

ששון ושמחה

משפחת עבדאלנביא-שלם מנצרת עילית יזמה מפגש משפחתי של פעם ב- 100 שנה * למעלה מ- 150 בני משפחה מכל רחבי הארץ הגיעו,העלו זיכרונות וטעמו ממאכלים עיראקים * מירב ששון אמויאל שעמדה מאחורי ההפקה : "מסע מרתק בעקבות חנה ועבד עבדאלנביא, ממוצול בעירק ועד הארץ"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *