מבזקים
בית / עמקים / בית שאן / מורת המאה

מורת המאה

חנה אהרוני, מחנכת כיתה א' בנים מבית הספר 'נועם נריה' בבית שאן, נבחרה למורת המאה.
בנימוקים להענקת הפרס לחנה, כתב המפקח כי חנה ראויה לפרס בזכות מסירותה הרבה למען הצלחת בית החינוך. על מועמדותה של חנה, המליץ בחום רב שלום אדרי המפקח הישיר מטעם משרד החינוך.

חנה אהרוני (צילום עצמי)
חנה אהרוני (צילום עצמי)

פרויקט 'מורת המאה' הוא פרוייקט של משרד החינוך, שמטרתו לאתר מורים מצטיינים הראויים להוקרה.
בבית הספר וגם בקרב רבים מההורים המכירים את חנה שמחנכת ומלמדת דורות של תלמידים במשך 25 השנים האחרונות, מיהרו לברך את חנה.

חנה אהרוני המחנכת תלמידים ומשמשת גם כרכזת חברתית, רכזת פרוייקט 'מעברים' במסגרת רישום לכיתות א' של בית הספר במהלך 25 השנים האחרונות, שמחה על קבלת הפרס והלאחר שהודתה למפקח ולוועדה על הבחירה, וביקשה לציין דווקא את הצוות הניהולי והחינוכי העומד לצידה: "השנה זכינו בפרס ארצי של חסד של חמ"ד במסגרת החינוך החברתי שאני רכזת, מדובר בפרס חשוב מאין כמוהו לאור העשייה שלבית הספר במסרגת פעילויות חסד של בית הספר. אני מרת מאוד לקבל את פרס 'מורת המאה' ורוצה להודות לכולם על הפרגון והעשייה החינוכית האדירה שמתקיימת בבית הספר יום יום, שעה שעה".

בדוק גם

תלמידי נטופה והחנוכייה (צילום עצמי)

חג חנוכה ירוק

בבית ספר נטופה בנצרת עילית, בניהולה של מירי כהן, הותקנה חנוכייה ״ירוקה״, שהוכנה על ידי אחד ההורים, אלכס גולונט, בשיתוף עם נציגים מכל הכיתות ששתלו וידאגו לטיפוח בהמשך.

השתיל שנתפס (צילום דוברות המשטרה)

בביתה של תושבת נצרת עילית התגלה עציץ החשוד כמריחואנה

ובמקרה אחר: בפעילות של צוות השיטור עירוני בנושא נוכחות ובולטות לצורך ביטחון אישי בפארקים ובמקומות הומי קהל נראה רכב ובו 2 צעירים ביער צ׳רצ'יל, שמתנהגים באופן מחשיד. צוות השיטור העירוני בהרכב שוטרת ופקחית ניגשו לבדוק את נסיבות הימצאותם במקום ובמקביל הזעיקו צוות סיור נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *