יום שני , דצמבר 10 2018
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / "מה הם עשו למען הערבים בחמש השנים האחרונות שהם מבקשים היום את הקול שלי?"
עטאלה סבאג (צילום עצמי)
עטאלה סבאג (צילום עצמי)

"מה הם עשו למען הערבים בחמש השנים האחרונות שהם מבקשים היום את הקול שלי?"

חבר מועצת העיר נצרת עילית, ד"ר ראיד גטאס, אמר בשבוע שעבר כי ברשימת "דו קיום" בה הוא חבר, מצפים ל- 5 מנדטים בבחירות הקרובות. התחושה היא שהציבור הערבי בנצרת עילית יתלכד סביב הרשימה, אבל מסתבר שלא כך הם פני הדברים. יותר ויותר תושבים ערבים, הודיעו כי יצביעו לרשימתו של ראש העיר, רונן פלוט, "נצרת עילית החדשה", משום שהם אינם יכולים להתעלם מעשייתו הרבה של פלוט.

עטאלה סבאג (צילום עצמי)
עטאלה סבאג (צילום עצמי)

אחד מהתושבים שכבר הודיעו כי יתמכו ברשימתו של פלוט הוא עטאלה סבאג, תושב העיר ב- 8 השנים האחרונות, שאומר: "חלק גדול מהתושבים הערבים בנצרת עילית חושבים כמוני. עברנו לנצרת עילית בגלל איכות החיים בה וכדי להשתלב בעיר ולא כדי להקים עיר בתוך עיר. לצערי סיעת "דו קיום", מפלגת את התושבים ולא באמת פועלת על פי מה שהבוחרים שלהם רוצים".

עטאלה סבאג, המשמש כגזבר עיריית בית שאן, ממשיך ואומר: "אני רואה את ההשקעה של רונן פלוט בעיר ובשכונות הערביות ולא יכול להתעלם. יש לו עשייה לעומת אנשי "דו קיום", שלא יכולים להציג שום עשייה. אני רוצה לשאול אותם, מה הם עשו למען הערבים בחמש השנים האחרונות שהם מבקשים היום את הקול שלי? הרי כולם יודעים שהפארק בשכונת הכרמים זה פרויקט של רונן כמו גם פרויקטים אחרים. אני מבקש מאנשי "דו קיום" להציג את ההישגים שלהם ולא להתגאות בהישגים שלא שלהם".

בדוק גם

אשה אחת מתוך 13 חברים ישיבת מועצה במעלות תרשיחא (צילום: פרטי)

ישיבת מועצה במעלות תרשיחא: פומרנץ מינה עוזרת בכירה, בוחבוט לא הופיע

ראש עיריית מעלות תרשיחא ארקדי פומרנץ מינה הערב (ראשון) בישיבת מועצת העיר הראשונה את אלינה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *