מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / תקציב עיריית מגדל העמק לשנת 2014 אושר פה אחד

תקציב עיריית מגדל העמק לשנת 2014 אושר פה אחד

תקציב עיריית מגדל העמק בהיקף של כ-169.2 מיליון שקל אושר פה אחד על ידי כל חברי המועצה, כולל איש האופוזיציה עמוס גלם. התקציב מבטא את סדר העדיפויות של ראש העירייה ומועצת העיר בתחום החינוך, חזות העיר וקידום הבנייה וההתיישבות.

ראש העירייה, אלי ברדה, הודה להנהלת העיר, חברי המועצה, המנכ"ל והגזבר על שיתוף הפעולה ותרומתם להצלחה: "אישור תקציב העירייה לשנת 2014 פה אחד בפעם השלישית ברציפות, היא מחמאה, הבעת אמון ותעודת כבוד גדולה מאוד מצד כלל חברי מועצת העיר. ההישגים שלנו מחד והאתגרים הניצבים לפנינו מאידך, מחייבים אותנו להמשיך לפעול באחדות ובשיתוף פעולה למען התושבים. השנה ניתן דגש מיוחד לנושאי החינוך, חזות העיר, קידום הבנייה וההתיישבות לצד פרויקטים שיצאו לדרך כדוגמת השוק העירוני, שלב ב' של פארק רבין, בניין העירייה, פארקים ופרויקטים נוספים שבפיתוח".

אישור פה אחד את התקציב. אנשי עיריית חדרה (צילום: עצמי)
אישור פה אחד את התקציב. אנשי עיריית חדרה (צילום: עצמי)

גזבר העירייה, מנחם עוז: "שנת 2014 אינה עומדת להיות שנה קלה מבחינה תקציבית, זאת עקב סימנים של משבר כלכלי גלובאלי וההשפעה השלילית של שער הדולר הנמוך על מפעלי התעשייה וכמו כן מענק האיזון קטן השנה בעקבות גידול בהכנסות ממפעלים, דבר שמקטין מהתקציב כ-1.8 מיליון ₪. עם זאת לזכותנו יש לומר שרוב הכנסות הרשות הן הכנסות עצמיות (62%) והרשות איננה מתבססת רק על הכנסות ממשרדי הממשלה, דבר שמעיד על חוזק ויציבות".

"מדובר בהישג חסר תקדים הנובע ממנהיגות ראש העיר ויכולתו לגבש סביבו קואליציה רחבה ואיתנה. אני מברך את מנכ"ל העירייה שלום זוזוט ואת גזבר העירייה, מנחם עוז וצוות הגזברות על הכנת התקציב", אמר סגן ראש העירייה, אלי בקסיס, ולדבריו הצטרף מ"מ ראש העיר סרגיי אוקלנדר: "הרשות בהובלת ראש העיר מוכיחה מקצועיות ומראה שיפורים והתקדמות משנה לשנה".

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *