מבזקים
בית / עמקים / מגדל העמק / קצין משטרה ממגדל העמק הורשע בגרימת מוות ברשלנות

קצין משטרה ממגדל העמק הורשע בגרימת מוות ברשלנות

בית משפט השלום לתעבורה בנצרת  הרשיע השבוע את פנחס אזרזר בן 54 תושב מגדל העמק, קצין משטרה, בביצוע עבירות של גרם מוות ברשלנות, גרם חבלה לאדם ונזק לרכוש, אי מתן זכות קדימה בצומת ופנייה שמאלה שלא בבטחה .   בשנת 2008 אירע בתאונת דרכים קטלנית בכביש 77 ליד צומת המוביל שבה נהרג נהג אופנוע, חן וולף מקרית מוצקין.

על פי עובדות כתב האישום הנאשם נהג ברכב משטרתי, ובאותו זמן בכיוון ההפוך לכיוון נסיעתו של הנאשם, נהגו בכביש וולף על אופנוע לכיוון הצומת, ומימינו ולאותו כיוון, נהג מאיר ממן על אופנוע אחר. בצומת אשכול פנה הנאשם עם הרכב המשטרתי שמאלה לכיוון דרך הכניסה לאתר של חברת מקורות, המצוי בצד שמאל של הצומת מעבר לשוליים השמאליים של הכביש בכיוון נסיעתו. כשהוא לא מבחין באופנועים אשר התקרבו לצומת ממולו במסלול הנגדי, כאשר הוא חוסם את דרכם של האופנועים. כתוצאה מהחסימה ואי מתן זכות קדימה לאופנועים שהגיעו לצומת פגעו השניים ברכב המשטרתי.

כתוצאה מהתאונה נהרג  וולף ז"ל במקום, ונהג האופנוע השני, ממן נפגע קשה והזדקק לאשפוז ולטיפול רפואי.

 

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

רפי בוסקילה

רפי בוסקילה התפטר מאימון הפועל מגדל העמק

בוסקילה, שהחליף את קובי דנינו, אומר כי ההחלטה שלו נבעה בגלל אהבתו לקבוצה. "הבנתי שהפועל מגדל העמק זקוקה לזעזוע לכן החלטתי לקחת אחריות ולהתפטר", אמר. הפועל מגדל העמק מדורגת במקום ה- 14 בטבלה, המוביל בסיום העונה למשחקי המבחן נגד הירידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *