בית / עמקים / מגדל העמק / קצין משטרה ממגדל העמק הורשע בגרימת מוות ברשלנות

קצין משטרה ממגדל העמק הורשע בגרימת מוות ברשלנות

בית משפט השלום לתעבורה בנצרת  הרשיע השבוע את פנחס אזרזר בן 54 תושב מגדל העמק, קצין משטרה, בביצוע עבירות של גרם מוות ברשלנות, גרם חבלה לאדם ונזק לרכוש, אי מתן זכות קדימה בצומת ופנייה שמאלה שלא בבטחה .   בשנת 2008 אירע בתאונת דרכים קטלנית בכביש 77 ליד צומת המוביל שבה נהרג נהג אופנוע, חן וולף מקרית מוצקין.

על פי עובדות כתב האישום הנאשם נהג ברכב משטרתי, ובאותו זמן בכיוון ההפוך לכיוון נסיעתו של הנאשם, נהגו בכביש וולף על אופנוע לכיוון הצומת, ומימינו ולאותו כיוון, נהג מאיר ממן על אופנוע אחר. בצומת אשכול פנה הנאשם עם הרכב המשטרתי שמאלה לכיוון דרך הכניסה לאתר של חברת מקורות, המצוי בצד שמאל של הצומת מעבר לשוליים השמאליים של הכביש בכיוון נסיעתו. כשהוא לא מבחין באופנועים אשר התקרבו לצומת ממולו במסלול הנגדי, כאשר הוא חוסם את דרכם של האופנועים. כתוצאה מהחסימה ואי מתן זכות קדימה לאופנועים שהגיעו לצומת פגעו השניים ברכב המשטרתי.

כתוצאה מהתאונה נהרג  וולף ז"ל במקום, ונהג האופנוע השני, ממן נפגע קשה והזדקק לאשפוז ולטיפול רפואי.

 

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

הבנות שומרות על קשר גם אחרי שנים רבות (צילום עצמי)

חברות מימי בית הספר העליזים…

מנהלת בית הספר מח"ט אורט פסגות במגדל העמק, רבקה אלימלך, נוהגת להיפגש לעיתים תכופות עם בנות השכבה שלה מימי בית הספר שרת בנצרת עילית. השבוע נרשם מפגש שכזה. בין אלו שהגיעו היו אפרת (גליק) סולומון, ענת (בן דוד) זמל, מרים (אטיאס) חנניה, רונית (חניה) פרנקל, ענת (שוורץ) אוחיון, סמדי (נתנוב) בוזגגנג ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *