יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / עובדי העירייה הצילו תינוקת שנלכדה ברכב

עובדי העירייה הצילו תינוקת שנלכדה ברכב

"היא התחילה להכחיל, אני לא יודע מה היה קורה אם היינו מאחרים להגיע". כך מתארים השבוע עובדי מחלקת השפ"ע בעיריית מגדל העמק ניר חבקין, ויגאל כהן, שהצילו את חייה של תינוקת בת שנה, תושבת העיר שנלכדה ברכב סגור.

השניים היו בסיור שגרתי ברחוב השקמה. לפתע הגיע אליהם אזרח מבוהל, שהתריע בפניהם שיש אשה שבוכה מחוץ לרכב לאחר שנעלה את המפתחות בפנים. "אפילו לא ידענו שיש שם תינוקת, ישר טסנו למקום לעזור וגילינו התקהלות גדולה" מספר חבקין.

כהן: "מהר מאוד הבנו שיש שם ילדה לכודה, האמא הייתה בפאניקה, שלא לומר היסטריה, האנשים מסביב היו אובדי עצות. חבקין שלף את האקדח שלו ועם הקת שבר את החלון, על רקע צעקותיה של האם, 'תשברו את החלון, העיקר שתצילו את הילדה' ".

חבקין וכהן
בנס לא נגרם אסון. חבקין וכהן (צילום: יצחק סולומון)

השניים מספרים כי התינוקת הייתה מעורפלת, מבוהלת סביב האנשים שהתגודדו סביב הרכב: "חיבקתי אותה, נישקתי אותה, שטפנו לה את הפנים", מספר כהן, "היא התחילה להכחיל, אני לא יודע מה היה קורה אם היינו מאחרים להגיע. לא קרה לה כלום, ברוך השם, עשינו את שלנו".

אמה של התינוקת הודתה לשניים."ביקשנו ממנה ללכת לבית הכנסת ולברך ברכת הגומל" הם מסכמים.

בדוק גם

אמבולנס של איחוד הצלה (צילום דוברות איחוד הצלה)

שיש כבד נפל על אישה בבית העלמין בתענכים

חובשים של איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת במצב קל-בינוני עם חבלת חזה והיא הובלה לבית חולים העמק בעפולה

מתכננים. פלוט וישראלי (צילום דוברות העירייה)

תכנון ראשוני של הרכבל מנצרת עילית להר תבור

התכנית הוצגה בפני ראש עיריית נצרת עילית רונן פלוט לאחר שגובשה על ידי צוות מקצועי מטעם החברה הממשלתית לתיירות. השלב הבא: יציאה למכרז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *