בית / עמקים / חדשות עמקים / עובדי העירייה הצילו תינוקת שנלכדה ברכב

עובדי העירייה הצילו תינוקת שנלכדה ברכב

"היא התחילה להכחיל, אני לא יודע מה היה קורה אם היינו מאחרים להגיע". כך מתארים השבוע עובדי מחלקת השפ"ע בעיריית מגדל העמק ניר חבקין, ויגאל כהן, שהצילו את חייה של תינוקת בת שנה, תושבת העיר שנלכדה ברכב סגור.

השניים היו בסיור שגרתי ברחוב השקמה. לפתע הגיע אליהם אזרח מבוהל, שהתריע בפניהם שיש אשה שבוכה מחוץ לרכב לאחר שנעלה את המפתחות בפנים. "אפילו לא ידענו שיש שם תינוקת, ישר טסנו למקום לעזור וגילינו התקהלות גדולה" מספר חבקין.

כהן: "מהר מאוד הבנו שיש שם ילדה לכודה, האמא הייתה בפאניקה, שלא לומר היסטריה, האנשים מסביב היו אובדי עצות. חבקין שלף את האקדח שלו ועם הקת שבר את החלון, על רקע צעקותיה של האם, 'תשברו את החלון, העיקר שתצילו את הילדה' ".

חבקין וכהן
בנס לא נגרם אסון. חבקין וכהן (צילום: יצחק סולומון)

השניים מספרים כי התינוקת הייתה מעורפלת, מבוהלת סביב האנשים שהתגודדו סביב הרכב: "חיבקתי אותה, נישקתי אותה, שטפנו לה את הפנים", מספר כהן, "היא התחילה להכחיל, אני לא יודע מה היה קורה אם היינו מאחרים להגיע. לא קרה לה כלום, ברוך השם, עשינו את שלנו".

אמה של התינוקת הודתה לשניים."ביקשנו ממנה ללכת לבית הכנסת ולברך ברכת הגומל" הם מסכמים.

בדוק גם

ראש העיר רונן פלוט מכתיר את ברקמן (צילום חגאג רחאל)

ז'ניה ברקמן – כדורגלן העונה 2017/18

כדורגלן הפועל נצרת עילית, ז'ניה ברקמן, הוא כדורגלן העונה 2017/18 של עיתון ידיעות הגליל. את ברקמן הכתיר ראש העיר נצרת עילית, רונן פלוט. הציג את העונה הכי טובה בקריירה שלו, היה בין הגורמים לעלייה לפלייאוף העליון ותרם 6 שערי ליגה מעמדתו כבלם.

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *