בית / עמקים / חדשות עמקים / עובדי העירייה הצילו תינוקת שנלכדה ברכב

עובדי העירייה הצילו תינוקת שנלכדה ברכב

"היא התחילה להכחיל, אני לא יודע מה היה קורה אם היינו מאחרים להגיע". כך מתארים השבוע עובדי מחלקת השפ"ע בעיריית מגדל העמק ניר חבקין, ויגאל כהן, שהצילו את חייה של תינוקת בת שנה, תושבת העיר שנלכדה ברכב סגור.

השניים היו בסיור שגרתי ברחוב השקמה. לפתע הגיע אליהם אזרח מבוהל, שהתריע בפניהם שיש אשה שבוכה מחוץ לרכב לאחר שנעלה את המפתחות בפנים. "אפילו לא ידענו שיש שם תינוקת, ישר טסנו למקום לעזור וגילינו התקהלות גדולה" מספר חבקין.

כהן: "מהר מאוד הבנו שיש שם ילדה לכודה, האמא הייתה בפאניקה, שלא לומר היסטריה, האנשים מסביב היו אובדי עצות. חבקין שלף את האקדח שלו ועם הקת שבר את החלון, על רקע צעקותיה של האם, 'תשברו את החלון, העיקר שתצילו את הילדה' ".

חבקין וכהן
בנס לא נגרם אסון. חבקין וכהן (צילום: יצחק סולומון)

השניים מספרים כי התינוקת הייתה מעורפלת, מבוהלת סביב האנשים שהתגודדו סביב הרכב: "חיבקתי אותה, נישקתי אותה, שטפנו לה את הפנים", מספר כהן, "היא התחילה להכחיל, אני לא יודע מה היה קורה אם היינו מאחרים להגיע. לא קרה לה כלום, ברוך השם, עשינו את שלנו".

אמה של התינוקת הודתה לשניים."ביקשנו ממנה ללכת לבית הכנסת ולברך ברכת הגומל" הם מסכמים.

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

בן שטרית וצוות בית הספר חוגגים קבלת הפרס

פרס החינוך הארצי לאורט פסגות בבית שאן

ראש העיר, רפי בן שטרית, שנכח בטקס גאה: "יישר כח למנהל אורי דויטש, למנהל חטיבת הביניים גולן עובדיה ולרכזת הפדגוגית כוכבה לזרוב ולצוות המורים שנותנים את הלב והנשמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *