בית / עמקים / חדשות עמקים / סטודנטית ממגדל העמק זכתה במלגת רפא"ל

סטודנטית ממגדל העמק זכתה במלגת רפא"ל

זהבה זאודי
זהבה זאודי (צילום עצמי)

זהבה זאודי, 26, ממגדל העמק, סטודנטית שנה א' במגמת הנדסאי תעשייה וניהול במכללה להנדסאים אורט בראודה בכרמיאל, קיבלה בשבוע שעבר את מלגת מנכ"ל רפא"ל לעידוד החינוך הטכנולוגי. המלגה הוענקה לה בטקס חגיגי שנערך במוזיאון לוחמי הגטאות בהשתתפות מנהלים בכירים ברפא"ל, משפחות מקבלי המלגה ונציגי המכללה.

במהלך הטקס הציגה זהבה פרויקט צוותי העוסק בדרכים יצירתיות לעידוד הנוער ללמוד במסגרת החינוך הטכנולוגי. יצוין, כי זו השנה הרביעית ברציפות, שבה נבחר סטודנט ממגמת תעשייה וניהול לפרויקט ייחודי של רפא"ל.

בפרויקט ייחודי זה של רפא"ל, מבוצע מיון ראשוני קפדני של תלמידים וסטודנטים מהחינוך הטכנולוגי בצפון, ובסיומו מתקבלים בודדים מכל איזור הצפון לפרוייקט, אשר במהלכו הם מוכשרים בסדרת סדנאות בנושא חשיבה יצירתית המועברות על ידי עובדים בכירים מרפא"ל שמטרתם לעודד את התלמידים להמשיך ללמוד במסלולי הנדסה ולהצטרף למשפחת רפא"ל.

זהבה זאודי מתעתדת להמשיך ללימודי הנדסה. במהלך לימודיה עד כה הפגינה רמה גבוהה של הישגים בעיקר במקצועות הליבה של המגמה (בכלכלה ובסטטיסטיקה) ומוגדרת על ידי המרצים כ-'סטודנטית למופת' .

בדוק גם

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה (צילום יח"צ)

מוקד רפואה דחופה יוקם במגדל העמק

משרד הבריאות בישר בימים האחרונים כי אישר את הבקשה שהגישה עיריית מגדל העמק להקמת מוקד רפואה דחופה בתחומי העיר

מאור עמר ודניאל רות (צילום עצמי)

לפנק, לפנק, לפנק

היפיפייה ממגדל העמק, דניאלה רות, חגגה יום הולדת 23. החבר האוהב מאור עמר, פינק עם ים של פינוקים והרעיף המון אהבה ביום ספא וכיף בבית מלון בים המלח. אבא אהרון התמוגג מנחת. מזל טוב גם מהמדור המפרגן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *