מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / סטודנטית ממגדל העמק זכתה במלגת רפא"ל

סטודנטית ממגדל העמק זכתה במלגת רפא"ל

זהבה זאודי
זהבה זאודי (צילום עצמי)

זהבה זאודי, 26, ממגדל העמק, סטודנטית שנה א' במגמת הנדסאי תעשייה וניהול במכללה להנדסאים אורט בראודה בכרמיאל, קיבלה בשבוע שעבר את מלגת מנכ"ל רפא"ל לעידוד החינוך הטכנולוגי. המלגה הוענקה לה בטקס חגיגי שנערך במוזיאון לוחמי הגטאות בהשתתפות מנהלים בכירים ברפא"ל, משפחות מקבלי המלגה ונציגי המכללה.

במהלך הטקס הציגה זהבה פרויקט צוותי העוסק בדרכים יצירתיות לעידוד הנוער ללמוד במסגרת החינוך הטכנולוגי. יצוין, כי זו השנה הרביעית ברציפות, שבה נבחר סטודנט ממגמת תעשייה וניהול לפרויקט ייחודי של רפא"ל.

בפרויקט ייחודי זה של רפא"ל, מבוצע מיון ראשוני קפדני של תלמידים וסטודנטים מהחינוך הטכנולוגי בצפון, ובסיומו מתקבלים בודדים מכל איזור הצפון לפרוייקט, אשר במהלכו הם מוכשרים בסדרת סדנאות בנושא חשיבה יצירתית המועברות על ידי עובדים בכירים מרפא"ל שמטרתם לעודד את התלמידים להמשיך ללמוד במסלולי הנדסה ולהצטרף למשפחת רפא"ל.

זהבה זאודי מתעתדת להמשיך ללימודי הנדסה. במהלך לימודיה עד כה הפגינה רמה גבוהה של הישגים בעיקר במקצועות הליבה של המגמה (בכלכלה ובסטטיסטיקה) ומוגדרת על ידי המרצים כ-'סטודנטית למופת' .

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *