מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית ומגדל העמק רוצות הטבות מס

נצרת עילית ומגדל העמק רוצות הטבות מס

שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

וועדת הפנים של הכנסת תקיים מחר (יום שני) דיון מיוחד בנושא הכללת הרשויות נצרת עילית ומגדל העמק במפת הרשויות הזכאיות להטבות מס. הוועדה, בראשותה של ח"כ מירי רגב, זימנה לדיון את נציגי שתי הרשויות מגדל העמק ונצרת עילית, על מנת שיסבירו בפני חברי הוועדה את דרישתן לצירופן למפת הרשויות הזכאיות להטבות מס. בוועדה ישתתפו גם נציגים של משרד רוה"מ, משרד המשפטים, משרד השיכון והמרכז לשלטון מקומי.

אלי ברדה
אלי ברדה (צילום: רון עזר)

"נצרת עילית היא  עיר קולטת עלייה מספר אחת במדינת ישראל, צריכה להיות העיר הראשונה שנכללת בטבלת הרשויות הזכאיות להטבה", אומר ראש העירייה שמעון גפסו ומציין כי לעיר יש צרכים מיוחדים לנוכח הרכב האוכלוסייה ומיקומה, העיר זכאית להטבות על פי כל אמות מידה". גם במגדל העמק, בראשותו של אלי ברדה, טוענים כי אין הגיון לאי הכללתה של העיר במפת הרשויות הזכאיות להטבות מס.

בדוק גם

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

נצרת עילית: משחק הכדורגל השכונתי הסתיים עם דקירות בבית החולים

לדברי הקורבנות, בסיום משחק כדורגל שכונתי בנצרת עלית, התלהטו הרוחות והתפתחה קטטה בין הצדדים והצד המפסיד תקף את החבר'ה שניצחו במשחק. שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירה אספו ממצאים ופתחו בחקירת האירוע.

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *