בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית ומגדל העמק רוצות הטבות מס

נצרת עילית ומגדל העמק רוצות הטבות מס

שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

וועדת הפנים של הכנסת תקיים מחר (יום שני) דיון מיוחד בנושא הכללת הרשויות נצרת עילית ומגדל העמק במפת הרשויות הזכאיות להטבות מס. הוועדה, בראשותה של ח"כ מירי רגב, זימנה לדיון את נציגי שתי הרשויות מגדל העמק ונצרת עילית, על מנת שיסבירו בפני חברי הוועדה את דרישתן לצירופן למפת הרשויות הזכאיות להטבות מס. בוועדה ישתתפו גם נציגים של משרד רוה"מ, משרד המשפטים, משרד השיכון והמרכז לשלטון מקומי.

אלי ברדה
אלי ברדה (צילום: רון עזר)

"נצרת עילית היא  עיר קולטת עלייה מספר אחת במדינת ישראל, צריכה להיות העיר הראשונה שנכללת בטבלת הרשויות הזכאיות להטבה", אומר ראש העירייה שמעון גפסו ומציין כי לעיר יש צרכים מיוחדים לנוכח הרכב האוכלוסייה ומיקומה, העיר זכאית להטבות על פי כל אמות מידה". גם במגדל העמק, בראשותו של אלי ברדה, טוענים כי אין הגיון לאי הכללתה של העיר במפת הרשויות הזכאיות להטבות מס.

בדוק גם

מנחם הייזלר (צילום איחוד הצלה)

השאיפה: להגיע לכל פצוע תוך 90 שניות ולהציל את חייו

אומר מרדכי הייזלר, מנכ"ל מוסדות מגדל - אור ותושב כפר גדעון שבמועצה האזורית עמק יזרעאל, חובש נהג אמבולנס מתנדב באיחוד הצלה מיום הקמת הארגון בשנת 2006.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *