יום שישי , ספטמבר 21 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / נצרת עילית ומגדל העמק רוצות הטבות מס

נצרת עילית ומגדל העמק רוצות הטבות מס

שמעון גפסו
שמעון גפסו (צילום: אדריאן הרבשטיין)

וועדת הפנים של הכנסת תקיים מחר (יום שני) דיון מיוחד בנושא הכללת הרשויות נצרת עילית ומגדל העמק במפת הרשויות הזכאיות להטבות מס. הוועדה, בראשותה של ח"כ מירי רגב, זימנה לדיון את נציגי שתי הרשויות מגדל העמק ונצרת עילית, על מנת שיסבירו בפני חברי הוועדה את דרישתן לצירופן למפת הרשויות הזכאיות להטבות מס. בוועדה ישתתפו גם נציגים של משרד רוה"מ, משרד המשפטים, משרד השיכון והמרכז לשלטון מקומי.

אלי ברדה
אלי ברדה (צילום: רון עזר)

"נצרת עילית היא  עיר קולטת עלייה מספר אחת במדינת ישראל, צריכה להיות העיר הראשונה שנכללת בטבלת הרשויות הזכאיות להטבה", אומר ראש העירייה שמעון גפסו ומציין כי לעיר יש צרכים מיוחדים לנוכח הרכב האוכלוסייה ומיקומה, העיר זכאית להטבות על פי כל אמות מידה". גם במגדל העמק, בראשותו של אלי ברדה, טוענים כי אין הגיון לאי הכללתה של העיר במפת הרשויות הזכאיות להטבות מס.

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *