בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: פקח עד הבית

מגדל העמק: פקח עד הבית

ישר כוח. הפקח עירוני רועי בניסטי ודניאלה (צילום: עצמי)
ישר כוח. הפקח עירוני רועי בניסטי ודניאלה (צילום: עצמי)

במקום הנכון בזמן הנכון: אחרי שסיימו לאבטח את חגיגות העצמאות במגדל העמק התפנו צוות ניידת פיקוח עירוני בעיר לסייע למשפחה שנקלעו למצוקה. תחילת הסיפור ב-1:00 בלילה כאשר משפחה ממגדל העמק, זוג הורים, סבתא ושלושה ילדים קטנים בני שמונה  וחצי, חמש  ושנתיים וחצי ביקשו לשוב לביתם מחגיגות העצמאות ולפתע אב המשפחה, בשנות הארבעים המוקדמות לחייו, סטה לפתע לימין הכביש ואחז בחוזקה בלבו. האם שחשדה מיד כי מדובר באירוע לב, הזמינה אמבולנס ולפתע, עברה במקום ניידת סיור עירוני שהייתה במהלך סיור שגרתי.

צוות הניידת שכלל את השוטר מופיד ג'אד והפקח עירוני רועי בניסטי עצר בסמוך ומיד התגייסו לסייע, הם הרגיעו את האם הבוכייה, המליצו שתלווה את בעלה בזמן שהם ייקחו את הרכב, הסבתא והילדים בבטחה ובשלום לביתם. יממה לאחר האירוע שוחרר האב לביתו בריא ושלם ואם המשפחה דניאלה ביקשה להודות לצוות הפיקוח העירוני והזמינה אותם לביתה. "לשמחתנו הניידת עברה בדיוק במקום ומיד הציעו עזרה. הם באו כמו מלאכים ומגיע להם כל הכבוד", אמרה דניאלה.

הפקח רועי הודה לדניאלה על המילים החמות אך שמר על צניעות ורק אמר: "בסך הכל עשינו את העבודה שלנו".

 

בדוק גם

תומר רז (צילום עצמי)

העבריין לא לקח בחשבון שהפקח שרודף אחריו הוא אלוף ישראל לשעבר בהיאבקות

הפקח המסייע בשיטור העירוני של נצרת עילית, הצליח להביא ללכידתו של חשוד בעבירות מין לאחר מרדף רגלי שניהל אחריו ברחובות העיר * "כושר גופני תמיד יכול רק לעזור", סיכם תומר רז

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

ובכלל אין לו רישיון נהיגה…

תושב נצרת עילית, בן 20, שלא הוציא מעולם רישיון נהיגה, פגע בגדרות בטיחות, תמרורים ובשני רכבים שחנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *