בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: פקח סיכל פריצה לרכב של שכנו

מגדל העמק: פקח סיכל פריצה לרכב של שכנו

רועי בניסטי  (צילום: עצמי)
רועי בניסטי (צילום: עצמי)

גיבור מקומי: רועי בניסטי מצוות שיטור העירוני של מגדל העמק, חזר לביתו לאחר משמרת לילה. בסביבות השעה 3:00 לפנות בוקר, רגע לפני שהגיע לביתו זיהה שני גברים עם חולצות ארוכות וכובעי גרב. הוא צמצם פערים לעברם, וכשהיה במרחק של כ-20 מטרים, הם קלטו אותו והחל מרדף אחריהם. לאחר שגמעו מרחק מסוים במהלכו הפקח דולק אחריהם, הם עצרו והחלו להתקוטט עם הפקח, שהצליח להשתלט על אחד הפורצים בעוד חברו הצליח לברוח.

לאחר מספר דקות בהן נטרל הפקח את הפורץ והתקשר למשטרה להזעיק עזרה, שב חברו של הפורץ למקום, הפעם מצויד בכלי חד בידו. הפקח לא איבד עשתונות, המשיך להחזיק בפורץ ובמקביל להתגונן מתקיפה של חברו, שלבסוף החליט לברוח בטרם הגיעה המשטרה.

כעבור מספר דקות הגיעה ניידת למקום, עצרה את הפורץ וגבתה עדות מהפקח בניסטי, שאף נפצע בידו במהלך המאבק. לאחר המקרה נודע כי שני הפורצים, שוהים בלתי חוקיים מהשטחים ניסו לפרוץ לרכב שבבעלותו של תושב העיר, שוטר מג"ב במקצועו שעודכן בפרטי המקרה רק למחרת בבוקר.

 

בדוק גם

איציק משעלי

החייל הכי מבוגר בצה"ל: בגיל 70 איציק משעלי עדיין משרת בצבא

משעלי משרת כבר 50 שנה בצבא, 28 שנים מתוכן בשרות הסדיר ובצבא הקבע. רק לפני כחודש סיים אימון גדודי במחנה צריפין. "אני אוהב את זה, אוהב לשרת במילואים, אוהב את המדינה שלי", הוא אומר, "עבורי לשרת בצבא זו זכות גדולה".

מיכאל קיסיליס צילום דו"צ

מיכאל קיסיליס מעפולה יקבל אות הצטיינות מנשיא המדינה

על פי מפקדיו, מיכאל מבצע את משימותיו בחשיבה ועניין תוך שיתוף פעולה עם חבריו. מיכאל הוא חייל מתמיד ויסודי, בוגר ובעל כושר מנהיגות. מיכאל משרה אווירה טובה על הסובבים אותו ובכך מהווה דוגמא ומופת לכלל חיילי היחידה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *