בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: נהג נמלט מהתנגשות בחיה וניצל בנס

מגדל העמק: נהג נמלט מהתנגשות בחיה וניצל בנס

 

"לא מאמין שסיימתי כך". כהן (צילום: עצמי)

"קיבלתי את החיים שלי במתנה. אני לא מאמין שאני חי", מלמל בהתרגשות אבי כהן, תושב מגדל העמק, שהלילה (שני) התדרדר רכבו מסוג מאזדה 3 ליער בלפור הסמוך למגדל העמק. כהן קיבל קריאה מבנו בשעה 3:30 לפנות בוקר. "הוא נסע לחברה שלו בנצרת עילית, התקשר ואמר שנתקע עם הקטנוע ואין לו עם מה לחזור. נסעתי לנצרת עילית להחזיר אותו", מספר כהן.

בדרך חזרה, באזור יער בלפור, חצתה לפתע חיה גדולה את הכביש. "לא הצלחתי לזהות מה זה היה, אבל כדי לא להיתקע בה, ואז היינו מתים במקום, חתכתי את ההגה היישר ליער. התדרדרנו למרחק 20 מטר. למזלי נתקעתי בשני עצים גדולים שבלמו אותי, ואלמלא הם הייתי ממשיך להתדרדר אל לב היער".

הרכב לאחר התאונה (צילום: עצמי)

אבי כהן ההמום מיהרו להתקשר לאחיו, יגאל כהן, סגן מנהל אגף שפ"ע בעיריית מגדל העמק, שהגיע במהירות. "ירדתי ליער, לא ידעתי למה לצפות. רעדו לי הידיים והרגליים", הוא משחזר, "הוצאתי אותם בעדינות, משם הם המשכנו לבית החולים, שם אבחנו לאחי שבר ביד. הבן יצא ללא פגע. אני עדיין לא מאמין שהם יצאו משם בחיים".

יגאל כהן מסכם: "אני מתכוון לקחת אותם לקבר רבי מאיר בעל הנס, להודות לו על הנס הגדול שקרה להם". אבי כהן: "אני עדיין לא מאמין שיצאתי מהסיפור הזה עם שבר ביד בלבד. נלך לבית הכנסת ונברך ברכת הגומל".

בדוק גם

השוטרים סורקים את רכבו של החשוד (צילום דוברות המשטרה)

בסיוע מסוק ומרדף רגלי נעצר חשוד בשוד המתדלקת בעפולה

מהמשטרה נמסר "משטרת ישראל פועלת בנחישות תוך הפעלת מירב המשאבים והאמצעים לאיתורם ומעצרם של עבריינים הפוגעים בביטחון הציבור".

ניידת משטרה (צילום: שלומי גבאי)

עפולה: חשוד חטף פאוץ ממתדלקת ונמלט

שוטרי משטרת ישראל שהוזנקו למקום פתחו בסריקות נרחבות לאיתור החשוד. הצעירה נפצעה קל מאוד והובהלה לבית חולים העמק. במקום נוצרה התקהלות של עשרות תושבים זועמים, שסברו כי מדובר בניסיון דקירה על רקע לאומני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *