יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / מגדל העמק: חברי כנסת התנדבו לארוז מצרכים למשפחות נזקקות

מגדל העמק: חברי כנסת התנדבו לארוז מצרכים למשפחות נזקקות

זה הפך למסורת: הסלבים ואישי הציבור מביעים את רוח התנדבותם ובאים לסייע במפעל 'חג שבע' של הרב דוד גרוסמן, המחלק עשרות אלפי ערכות של 'קמחא דפסחא' לפני חג הפסח.
לפני כעשור, יצא הרב גרוסמן עם פרויקט הענק של 'חג שבע לילדים'. מתוקף תפקידו כרבה של מגדל העמק, נשיא מוסדות 'מגדל אור' וחבר מועצת הרבנות הראשית, מתוודע הרב גרוסמן לצורכי עם ישראל המרובים, ובפרט בימי הפסח. ביום ראשון השבוע השתתפו בין היתר, הח"כים איילת שקד יו"ר סיעת הבית היהודי, שאול מופז יו"ר מפלגת קדימה, אריאל אטיאס מש"ס, הח"כ לשעבר אלי אפללו. כמו כן השתתפו האמנים שלומי ברכה, שרית חדד, קובי אפללו ומתמודדי 'דה-וויס'.

מצב הכלכלה בארץ, לא שפר לתושבי הפריפריה ומשפחות רבות נאבקות בימים אלו על פת לחמן. הרב גרוסמן לא טמן את ידו בצלחת ויצא עם הפרויקט הייחודי הזה, שמביא אור ותקווה לבתי ישראל ללמעלה מ-25 אלף משפחות הנהנות מחבילות אלו.

כולנו עם אחד. הרב גורסמן, אלי אפללו ושאול מופז (צילום: משה בוזגלו)

בימי האריזה וההכנה לאלפי המשלוחים הנערכים במחנה סירקין שליד פתח תקווה, נוטלים חלק חיילים מגויסים ופעילים חברתיים, תודות לצה"ל שמעמיד את המקום לרשות הפרויקט. המקום הפך בשנים האחרונות לעלייה לרגל ופוליטיקאים ומפורסמים רבים מנצלים את ההזדמנות לחלוק ולנצל את כישוריהם ורוח התנדבותם ועשייתם למען הכלל.

הרב גרוסמן אמר, כי הוא שבע רצון מהשתתפות המתנדבים הרבים שהגיעו מכל רחבי הארץ. עוד ציין כי "תפילתנו איתנה כי בזכות מעשי החסד והצדקה, תמיד נהיה בצד של הנותנים והמעניקים, ולא מהנתמכים. "דוקא עכשיו", קרא הרב גרוסמן, "כשמהמצב הסוציו אקונומי בארץ לא פשוט, יש לתמוך איש באחיו ואדם ברעהו, ונזכור, כי בניסן נגאלנו ובניסן אנחנו עתידים להיגאל".

בדוק גם

הישאם אבו סאלח מקבל את תעודת הצטיינות (צילום דובר צהל)

סגן קצין הרפואה של אוגדת יהודה ושומרון קיבל אות הצטיינות

בין מקבלי אות ההצטיינות, רס״ן הישאם אבו סלאח, תושב בית שאן. "שמח על הזכות שניתנת לי לשרת, לתרום ולהשפיע"

בני הזוג סבג (צילום עצמי)

טובים השניים מן האחד

אילנה ושלומי סבג מנצרת עילית, בחרו כחלק ממסלול חייהם המשותף, ללמוד במכינה שבמכללת נצרת עילית - יזרעאל ולאחר מכן לימודי הנדסאי תעשייה וניהול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *