בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / מגדל העמק: ברדה מבקש לא להיכנס לשאננות

מגדל העמק: ברדה מבקש לא להיכנס לשאננות

אלי ברדה מצביע (צילום: עצמי)
אלי ברדה מצביע (צילום: עצמי)

מערכת הבחירות במגדל העמק נפתחה הבוקר באדישות מסוימת. שלושה מתמודדים על תפקיד ראש העירייה: ראש העירייה ב-15 השנים האחרונות אלי ברדה, עמוס גלאם מסיעת אופק שהפסיד לפני חמש שנים במרוץ לראשות העירייה, ועופרה פינקלשטיין- בוסקילה מטעם יש עתיד.  למרות ההערכות כי צפוי לברדה ניצחון בבחירות, ראש העירייה הוותיק ביקש מפעיליו לא להיכנס לשאננות, עד אשר יובטח הניצחון.

20,967 בעלי זכות בחירה במגדל העמק, צפויים להצביע ב-35 קלפיות רחבי העיר. נציגי 9 המפלגות המתמודדות למועצת העיר תפסו עמדות בקרבת הקלפיות עוד משעות הלילה המאוחרות, קישטו את האזור בשלטים והוסיפו נופך חגיגי לאווירה. "זו דמוקרטיה במיטבה, הלוואי והיום יעבור בשקט", אמר אחד התושבים.

ראש העירייה ברדה סיים את הליכת הבוקר השגרתית שלו: "זה מנהג שאני לא מוותר עליו, גם ביום בחירות", הסביר, והיה הראשון שהצביע מיד עם פתיחת הקלפי בשכונת מגוריו נוף העמק. לא קשה לנחש למי הוא הצביע.

המתמודדת עופרה פינקלשטיין בוסקילה: "לאורך כל הדרך שמרתי על קו נקי, על כבודה של העיר ועל כבודם של המתמודדים, ואני קוראת לשאר המתמודדים לנהל מערכת בחירות הוגנת".

בדוק גם

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

המשלחת ממגדל העמק באנדרטה בירושלים לזכר הנספים (צילום עצמי)

סמאי דוד מצדיע לסבא וסבתא

תושב מגדל העמק, שסבו וסבתו לא שרדו את העלייה המפרכת מאתיופיה לארץ ישראל, עמד בראש המשלחת של בני נוער ממגדל העמק, בטקס הזיכרון לנספי עולי אתיופיה שהתקיים השבוע בירושלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *