יום שני , דצמבר 17 2018
בית / עמקים / מגדל העמק / לשחקני הפועל מגדל העמק אין מענקי עלייה בחוזים
רפי בוסקילה (צילום: חגאג רחאל)
רפי בוסקילה (צילום: חגאג רחאל)

לשחקני הפועל מגדל העמק אין מענקי עלייה בחוזים

שחקני הפועל מגדל העמק פתחו את העונה ברגל ימין עם שלושה ניצחונות רצופים בליגה ועוד אחד במסגרת גביע המדינה, אבל אין להם מענקי עלייה לליגה הלאומית.

שחקנים סיפרו, כי בקיץ ביקשו להכניס סעיף כזה לחוזה שלהם, אלא שנאמר להם כי בעקבות חוסר הודאות סביב תקציב 2014, ההנהלה אינה מוכנה להתחייב בנושא.

שחקן בקבוצה אמר, כי קיבל הבטחה בעל פה, לפיה לא יקופח במקרה שהקבוצה תעפיל בסיום העונה ללאומית, והוא יקבל מענק עלייה.

החלוץ מאור ג'אנח הודה כי אין בחוזה שלו מענק עלייה, והוסיף: "אותי מעניין כרגע רק המשחק הבא ולא מענק העלייה. אגלה לך סקופ קטן, לפני חמש שנים עליתי לליגה הלאומית, והיה לי בחוזה מענק עלייה שלא קיבלתי עד עצם היום הזה".

בסביבתו של המאמן רפי בוסקילה, לא אוהבים את הדיבורים על מענקי עלייה, בשלב כל כך מוקדם של העונה, ומייעצים לשחקנים להתרכז בכדורגל ולדבר רק במגרש.

המאמן רפי בוסקילה מאשר ואומר: "לאף שחקן אין מענק עליה בחוזה. אמרנו להם שבסוף הסיבוב, אם נהיה בתמונת הצמרת, נדבר אתם על מענקי עלייה. כרגע זה מוקדם. נפנה לראש העירייה, נבקש תוספת תקציב, ואני מאמין שהוא יבוא לקראתנו. כרגע מוקדם לדבר על זה".

אחרי שלושה משחקים, הפועל מגדל העמק ממוקמת שנייה בטבלת ליגה א' צפון עם מאזן מושלם יחד עם הפועל הרצליה. ביום שישי תתארח הקבוצה אצל עירוני טבריה מתחתית הטבלה.

רפי בוסקילה (צילום: חגאג רחאל)
רפי בוסקילה (צילום: חגאג רחאל)

בדוק גם

מומו ניסטל. הצהרת כוונות (צילום: שלומי גבאי)

"עונה חלומית. חוויה של פעם בחיים"

אדריכל העלייה, המאמן מומו ניסטל, נשם לרווחה לאחר הניצחון בטירה והתפנה לסכם את העונה * משחק המפתח בעיניו היה באיכסל, שחקן העונה שלו הוא אליאס זאנה ואת הברכה הכי מרגשת הוא קיבל מאח של אבא שלו ז"ל * ראיון מכל הלב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *