בית / עמקים / חדשות עמקים / "יש לי נחש מפחיד בבית״

"יש לי נחש מפחיד בבית״

״תגיעו מהר, יש לי נחש מפחיד בבית״, זו הייתה הקריאה שהתקבלה במוקד העירוני של עיריית מגדל העמק. לדירה ברחוב שלום עליכם בעיר הוזעק מנהל מחלקת תברואה בעירייה, כפיר לוי, שתוך דקות ספורות לכד נחש צפע מפחיד והצליח להרגיע את בני המשפחה המבוהלים.

כפיר לוי והנחש  (צילום: עצמי)
כפיר לוי והנחש (צילום: עצמי)

בניגוד לעיריות אחרות, בהן לוכדי הנחשים של העירייה פועלים בשטחים ציבוריים בלבד, במגדל העמק הנחה ראש העיר, אלי ברדה, להיכנס גם לבלים ולסייע לתושבים. ״זה קורה רק אצלנו בעקבות החלטה של ראש העיר, שרוצה לתת לתושבים את השירות הכי טוב״, מסביר כפיר לוי.

כפיר לוי מסביר: "בעונה זו של השנה כאשר מזג האוויר מתחיל להתחמם מתחילה העונה הפעילה של הזוחלים, אשר מקיצים רעבים מתרדמת החורף. בארץ כ- 40 מיני נחשים 9 מהם ארסים. באזורנו נחש הצפע הארץ ישראלי, הנפוץ ביותר ואחראי כמעט לכל מקרי ההכשה באדם ובחיות מחמד".

במקרה שנתקלתם בנחש, כפיר לוי ממליץ: "להימנע ממגע ולהתרחק תוך שמירה על קשר עין, הנחש לרוב לא ירדוף, ואף לא ינסה להכיש ממרחק העולה על חצי מטר עד מטר. אין להטריד ולהתקרב לנחש, אין לשלוח ידיים למקומות שאינם גלויים לעין, להימנע מלהפוך אבנים וחפצים גדולים המכוסים חלקית באדמה".

 

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *