בית / עמקים / מגדל העמק / יו"ר הפועל מגדל העמק התפטר

יו"ר הפועל מגדל העמק התפטר

 

מימין ברנס, באמצע היו"ר החדש הנרי אפרגן צילום חגאג רחאל
מימין ברנס, באמצע היו"ר החדש הנרי אפרגן צילום חגאג רחאל

יושב ראש הפועל מגדל העמק ב- 6 השנים האחרונות, ויקי ברנס, פרש מתפקידו. ביום ראשון התייצב בעיריית מגדל העמק והניח את מכתב ההתפטרות, לצד דוח מדויק ומקיף לגבי ההתנהלות הכספית של המועדון. בניגוד לפרסומים לפיהם התפטר משום שראש העיר אל נענה לדרישתו להעמיד לרשותו תקציב לעלייה, ברנס אומר כי ביקש 300 אלף שקל נוספים לסגירת חובות, כמו 130 אלף שקל לביטוח הלאומי ומענקי העלייה לפליאוף של השחקנים בגובה כ- 50 אלף שקל. כמו כן הציג בדוח את העובדה שהקטין את החוב למס הכנסה מכ- 130 אלף שקל ל- 10 אלף שקל בלבד.

גורמים בכירים בעיריית מגדל העמק אמרו כי הם מכבדים את החלטתו של ברנס, אבל יחד עם זאת אינם משוכנעים כי נאמרה המילה האחרונה בנושא, והזכירו את העובדה כי בעבר התפטר מספר פעמים מתפקידו וחזר בו.

ברנס: "אני עוזב בראש זקוף, עשיתי שנים טובות, כיסיתי גירעונות, אני מבין שלעירייה יש קשיים להגדיל את התקציב, אבל הטל כבד עלי. ואני לא מוכן לשאת אותו על כתפי לבד. אני מעריך את ראש העיר, שמעביר תקציב ראוי של 1.15 מיליון שקל לקבוצה בליגה א', אבל קרו דברים מעבר, ההוצאות גדלו בכ- 30 אלף שקל מדי חודש והקבוצה זקוקה להגדלת התקציב".

בדוק גם

גיא דיין ואנס דבור- המצטיינים בלאומית 2017/18

דיין הציג עונה מצוינת, כבש 13 שערי ליגה, שסייעו לקבוצתו להעפיל לפלייאוף העליון והיה בורג משמעותי בסגל של נצרת עילית, דבור הציג מספרים מדהימים: 10 שערי ליגה ו- 18 בישולים

ממלא מקום ראש העיר אלכס גדלקין מעניק לליעד אלמליח (צילום חגאג רחאל)

ליעד אלמליח וגיזי דורבור- השחקנים היעילים 2017/18

שניהם שחקנים וותיקים ומנוסים, שמגיעים לעבודה ונותנים תפוקה בכל משחק, חלומו של כל מאמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *