בית / עמקים / מגדל העמק / יו"ר הפועל מגדל העמק התפטר

יו"ר הפועל מגדל העמק התפטר

 

מימין ברנס, באמצע היו"ר החדש הנרי אפרגן צילום חגאג רחאל
מימין ברנס, באמצע היו"ר החדש הנרי אפרגן צילום חגאג רחאל

יושב ראש הפועל מגדל העמק ב- 6 השנים האחרונות, ויקי ברנס, פרש מתפקידו. ביום ראשון התייצב בעיריית מגדל העמק והניח את מכתב ההתפטרות, לצד דוח מדויק ומקיף לגבי ההתנהלות הכספית של המועדון. בניגוד לפרסומים לפיהם התפטר משום שראש העיר אל נענה לדרישתו להעמיד לרשותו תקציב לעלייה, ברנס אומר כי ביקש 300 אלף שקל נוספים לסגירת חובות, כמו 130 אלף שקל לביטוח הלאומי ומענקי העלייה לפליאוף של השחקנים בגובה כ- 50 אלף שקל. כמו כן הציג בדוח את העובדה שהקטין את החוב למס הכנסה מכ- 130 אלף שקל ל- 10 אלף שקל בלבד.

גורמים בכירים בעיריית מגדל העמק אמרו כי הם מכבדים את החלטתו של ברנס, אבל יחד עם זאת אינם משוכנעים כי נאמרה המילה האחרונה בנושא, והזכירו את העובדה כי בעבר התפטר מספר פעמים מתפקידו וחזר בו.

ברנס: "אני עוזב בראש זקוף, עשיתי שנים טובות, כיסיתי גירעונות, אני מבין שלעירייה יש קשיים להגדיל את התקציב, אבל הטל כבד עלי. ואני לא מוכן לשאת אותו על כתפי לבד. אני מעריך את ראש העיר, שמעביר תקציב ראוי של 1.15 מיליון שקל לקבוצה בליגה א', אבל קרו דברים מעבר, ההוצאות גדלו בכ- 30 אלף שקל מדי חודש והקבוצה זקוקה להגדלת התקציב".

בדוק גם

ששי יעקב (צילום חגאג רחאל)

נשיא הפועל עפולה: "לא היה לי ספק שנעבור בקרה"

נשיא הפועל עפולה, ששי יעקב, בטור אישי מיוחד, לאחר שקבוצתו אושרה בבקרה התקציבים ואיום הירידה לליגה א' הוסר

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

הפועל עפולה עברה בבקרה התקציבית

היו"ר דני אסולין: "לא אשקר, עברו עלי ימים קשים ללא שינה, כולנו עבדנו קשה כדי שהקבוצה תעבור בקרה ואני שמח שעמדנו במשימה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *