בית / עמקים / מגדל העמק / יו"ר הפועל מגדל העמק התפטר

יו"ר הפועל מגדל העמק התפטר

 

מימין ברנס, באמצע היו"ר החדש הנרי אפרגן צילום חגאג רחאל
מימין ברנס, באמצע היו"ר החדש הנרי אפרגן צילום חגאג רחאל

יושב ראש הפועל מגדל העמק ב- 6 השנים האחרונות, ויקי ברנס, פרש מתפקידו. ביום ראשון התייצב בעיריית מגדל העמק והניח את מכתב ההתפטרות, לצד דוח מדויק ומקיף לגבי ההתנהלות הכספית של המועדון. בניגוד לפרסומים לפיהם התפטר משום שראש העיר אל נענה לדרישתו להעמיד לרשותו תקציב לעלייה, ברנס אומר כי ביקש 300 אלף שקל נוספים לסגירת חובות, כמו 130 אלף שקל לביטוח הלאומי ומענקי העלייה לפליאוף של השחקנים בגובה כ- 50 אלף שקל. כמו כן הציג בדוח את העובדה שהקטין את החוב למס הכנסה מכ- 130 אלף שקל ל- 10 אלף שקל בלבד.

גורמים בכירים בעיריית מגדל העמק אמרו כי הם מכבדים את החלטתו של ברנס, אבל יחד עם זאת אינם משוכנעים כי נאמרה המילה האחרונה בנושא, והזכירו את העובדה כי בעבר התפטר מספר פעמים מתפקידו וחזר בו.

ברנס: "אני עוזב בראש זקוף, עשיתי שנים טובות, כיסיתי גירעונות, אני מבין שלעירייה יש קשיים להגדיל את התקציב, אבל הטל כבד עלי. ואני לא מוכן לשאת אותו על כתפי לבד. אני מעריך את ראש העיר, שמעביר תקציב ראוי של 1.15 מיליון שקל לקבוצה בליגה א', אבל קרו דברים מעבר, ההוצאות גדלו בכ- 30 אלף שקל מדי חודש והקבוצה זקוקה להגדלת התקציב".

בדוק גם

אקשן ממשחק הניצחון. צילום: שרה גורן פרידמן

נוער כדורסל: הפועל עמק יזרעאל העפילה לגמר גביע המדינה

לאחר ניצחון בחצי הגמר על רעננה. המאמן מאורו ספאק: "יש פה חבורה של בני נוער וצוות מקצועי, שעובדים סביב השעון

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *