בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / העולים והדתיים הצהירו על תמיכה בברדה לראשות מגדל העמק

העולים והדתיים הצהירו על תמיכה בברדה לראשות מגדל העמק

נחום אסולין, אלי ברדה וסרגי אוקלנדר
משתפים פעולה. נחום אסולין, אלי ברדה וסרגי אוקלנדר (צילום: רון עזר)

"הצהרת התמיכה  של סרגי אוקלנדר ונחום אסולין בראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה יוצרת גוש מנצח בין עשרה מנדטים מתוך חמש עשרה המנדטים במועצת העיר, ועם סיעות המייצגות אוכלוסיות גדולות הידועות באחוז הצבעה גבוה בבחירות. המהלך סולל את דרכו של ברדה לכהונה נוספת כראש עיריית מגדל העמק.

אוקלנדר: "ראש העיר הוביל את העיר להישגים ולתנופת פיתוח. הרשות מתנהלת באיזון תקציבי כבר שבע שנים ברציפות וזכתה בפרס החינוך הארצי היישובי ובפרס הניהול הכספי התקין פעמיים ברציפות.

אסולין: "כמי שעובד מקרוב איתו ורואה את השקעתו ודאגתו לציבור בכלל ולציבור הדתי בפרט, אני מלא התפעלות על המרץ והמסירות כאילו מדובר בתחילת הקדנציה הראשונה שלו. לראש העיר יש כבוד למסורת היהודית, לתורת ישראל ולרבנים כמו גם לכלל הציבור הדתי והוא ראוי לתמיכתנו. בתחום ההנדסה, עליו אני מופקד, הצליח ראש העיר להרחיב את שטחה המוניציפלי של העיר, לקדם תוכנית לבניית כחמשת אלפים יחידות דיור והכנת תוכנית מתאר לעיר. בנוסף לכך פרויקטים כמו השוק העירוני, פארק הראשונים, פארק רבין, בניין העירייה ועוד רבים אחרים ייצאו לדרך. פרויקטים אלו מבטחים את המשך תנופת הפיתוח וההצלחה של העיר בשנים הבאות. אני בטוח בניצחונו ומאחל לו ולנו המשך הצלחה בפיתוח העיר".

 

בדוק גם

בחוץ לארץ . סופי וסוזנה (צילום עצמי)

טיול בהפתעה

עובדת מחלקת הרווחה בעיריית מגדל העמק, סופי זילברשטיין, הפתיעה את בתה סוזאנה קליימן מלכה, מנכ"לית חברת הבניה של האבא ארקדי קליימן, בטיול מהנה עם ים של אטרקציות במשך 10 ימים באוקראינה

מוטי קריספיל (צילום חגאג רחאל)

"אני בשל, ראוי ומספיק מנוסה, לצאת לדרך חדשה כמאמן ראשי"

אחרי 6 שנים בתפקיד העוזר, מוטי קריספיל רוצה להפוך למאמן ראשי * קבוצה מליגה א' יכולה להיות אופציה טובה", הוא מאמין * "בלי מרפקים ובלי קשרים קשה מאוד לקבל קבוצה, אבל אני חושב שמעבר לקשרים דרושים גם כישורים ולי יש אותם"

תגובה אחת

  1. חתיך נחום!!!
    איש רב פעלים…עלה והצלח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *