יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / עמקים / חדשות עמקים / "העדיפות הראשונה היא להציל חיים"

"העדיפות הראשונה היא להציל חיים"

פיגוע דריסה בירושלים (צילום: מוטי קרליץ)
פיגוע דריסה בירושלים (צילום: מוטי קרליץ)

קובי לנגלבן, יזם, יועץ, ומנהל תכניות אסטרטגיות במערכות ציבוריות ומשמש כיועץ ארגוני לעיריית מגדל העמק בין הפרויקטים אותם הוביל -תוכנית "חיים בגיל" לאוכלוסייה הבוגרת ופיתוח התוכנית האסטרטגית למערכת החינוך, נקלע בשבוע האחרון לפיגוע הדקירה בו נהרג החייל אלמוג שילוני ז"ל בתחנת הרכבת בת"א.

לנגלבן שעבר במקום סיפר: "הכל היה מהר, ראיתי את הדוקר נאבק בחייל, עצרתי את הרכב חברי גלעד תוך כדי נסיעה קפץ מהרכב, שבר את רגלו אך הצליח להניס את הדוקר עם אגרוף. ראינו שהדוקר מתרחק במהירות רצתי אחריו ובמקביל חייגתי למשטרה והסברתי להם את תוואי הבריחה שלו, ואז חזרתי חזרה לטפל בחייל, מבחינתי בעדיפות ראשונה כמובן להציל חיים ולפנות את הדרך לכוחות ההצלה".

ראש העיר מגדל העמק, אלי ברדה, שוחח עם עם לנגלבן, שיבח אותו על פעולתו וציין כי "למרות התוצאה הנוראית בה בסופו של דבר נרצח החייל, אין ספק כי ההתעשתות המהירה, החתירה למגע ונטרול המחבל הצילה חיים של אזרחים".

הראיון המלא מחר ב"ידיעות הגליל"

 

בדוק גם

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

סרוסי אימפריה

כפיר סרוסי, כלכלן מקומי, אחראי למהפך בסניף הליכוד בעפולה ויתמודד על מקום במועצת העיר הבאה * סרוסי נולד וגדל בעפולה, בן למשפחה מוכרת וגדולה בעיר, נשוי לאיבון ואב ל-6 ילדים * "אני אוהב את עפולה", הוא מצהיר

סוגרים עניינים. ברדה, אסולין ואוקלנדר (צילום עצמי)

אלי ברדה בדרך לכהונה נוספת כראש העיר

ש"ס וישראל ביתנו הצהירו על תמיכה במועמדותו של ברדה לראשות העיר מגדל העמק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *