בית / עמקים / חדשות עמקים / ברדה: "מעולם לא קרה לי מקרה כזה"

ברדה: "מעולם לא קרה לי מקרה כזה"

"אני מכהן כ- 15 שנים כראש עיר ולא קרה לי מקרה כזה. לא איימו עליי ואיני יודע מי עשה זאת ומה המניע שלו, אני מקווה שמדובר בטעות בזיהוי רכב ובמידה ולא אני סומך על משטרת ישראל שחוקרת את המקרה ותגיע למבצע. ראשי הערים חשופים בצריח ועומדים בחזית המצוקות של התושבים כלפי הממשלה. הקלות הבלתי נסבלת והאצבע הקלה על ההדק".

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה הערב (ראשון) להצתת רכבו אמש.  ברדה התייחס גם לניסיון ההתנקשות בראש עיריית עכו שמעון לנקרי ובאיומים על ראש עירייה אחר. ניסיון הצתה כזה מחייב טיפול ממוקד ומחמיר של משטרת ישראל ובתי המשפט לפני שיהיה רצח של ראש רשות. הכתובת כבר רשומה על הקיר".

אלי ברדה
אלי ברדה (צילום: קרן אקריש)

אלמונים הציתו היום (ראשון) לפנות בוקר את רכבו של ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה. הרכב מסוג סקודה חנה ליד ביתו של ראש העיר הוותיק, המתמודד בימים אלה לקדנציה רביעית על ראשות העיר, בשכונת נוף העמק. למקום הוזעקו כוחות כבוי אש שתוך שעה קלה השתלטו על הדליקה, שגרמה נזקים קשים לרכב.

מחקירה ראשונית עולה כי האלמונים שפכו דלק על מכסה המנוע וגרמו לדליקה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ותבדוק את הנושא.

מכוניתו של ראש עיריית מגדל העמק
שכפו דלק. מכוניתו של ראש עיריית מגדל העמק (צילום: עצמי)

 

בדוק גם

חיבוק אמיץ. ריבלין ופלוט (צילום ישראל פרץ)

"אתה מחולל מהפכה בנצרת עילית"

נשיא המדינה, ראובן ריבלין, חנך את בית קק"ל הראשון בארץ ופירגן לראש העיר רונן פלוט

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *