בית / עמקים / חדשות עמקים / ברדה: "מעולם לא קרה לי מקרה כזה"

ברדה: "מעולם לא קרה לי מקרה כזה"

"אני מכהן כ- 15 שנים כראש עיר ולא קרה לי מקרה כזה. לא איימו עליי ואיני יודע מי עשה זאת ומה המניע שלו, אני מקווה שמדובר בטעות בזיהוי רכב ובמידה ולא אני סומך על משטרת ישראל שחוקרת את המקרה ותגיע למבצע. ראשי הערים חשופים בצריח ועומדים בחזית המצוקות של התושבים כלפי הממשלה. הקלות הבלתי נסבלת והאצבע הקלה על ההדק".

ראש עיריית מגדל העמק אלי ברדה הערב (ראשון) להצתת רכבו אמש.  ברדה התייחס גם לניסיון ההתנקשות בראש עיריית עכו שמעון לנקרי ובאיומים על ראש עירייה אחר. ניסיון הצתה כזה מחייב טיפול ממוקד ומחמיר של משטרת ישראל ובתי המשפט לפני שיהיה רצח של ראש רשות. הכתובת כבר רשומה על הקיר".

אלי ברדה
אלי ברדה (צילום: קרן אקריש)

אלמונים הציתו היום (ראשון) לפנות בוקר את רכבו של ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה. הרכב מסוג סקודה חנה ליד ביתו של ראש העיר הוותיק, המתמודד בימים אלה לקדנציה רביעית על ראשות העיר, בשכונת נוף העמק. למקום הוזעקו כוחות כבוי אש שתוך שעה קלה השתלטו על הדליקה, שגרמה נזקים קשים לרכב.

מחקירה ראשונית עולה כי האלמונים שפכו דלק על מכסה המנוע וגרמו לדליקה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ותבדוק את הנושא.

מכוניתו של ראש עיריית מגדל העמק
שכפו דלק. מכוניתו של ראש עיריית מגדל העמק (צילום: עצמי)

 

בדוק גם

עוד משפחה הצטרפה אל חיק היהדות (צילום עצמי)

רות לא לבד

40 עולים חדשים בנצרת עילית, אשר יהדותם הייתה מוטלת בספק, עברו בשנה האחרונה תהליך גיור אורותודוכסי * הרב קריספיל: " לא פשוט לקבל על עצמך לשנות את אורח החיים ולהפוך ליהודי שומר מצוות"

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

שהם שמיר בן 10 חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה. בבית החולים בישראל הוא קיבל את הטיפול הטוב ביותר שיכול להיות עבורו אבל זה לא מספיק כדי שיחלים. התקווה האחרונה של שהם מגיעה מארה"ב: טיפול חדשני שעלותו 2.5 מיליון שקל יכול להצילו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *