בית / עמקים / חדשות עמקים / האח הגדול: עוד מצלמות אבטחה הותקנו ברחבי מגדל העמק

האח הגדול: עוד מצלמות אבטחה הותקנו ברחבי מגדל העמק

מצלמות אבטחה במעלות
מצלמות אבטחה במעלות (צילום: דוברות עיריית מעלות תרשיחא)

כחלק משמירה על ביטחונם האישי של התושבים, למען רווחתם וכמו כן למניעת ונדליזם ואלימות, התקינה עיריית מגדל העמק בשיתוף פרויקט "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון הפנים מצלמות באזורים שונים במגדל העמק. הפרויקט החל לפני שנתיים כאשר הוצבו מצלמות בפארק הראשונים (בעקבות הרחבת הפארק יוצבו בעתיד הקרוב מצלמות נוספות), בפארק רבין וכן בחלק מהכניסות לעיר.

שלי דדון (צילום: עצמי)
שלי דדון (צילום: עצמי)

המצלמות משדרות למוקד העירוני שהפך ל"מוקד רואה" בעל שליטה, בקרה וצפייה על אזורים ציבוריים במטרה לתת מענה לתושבי העיר. בנוסף תחנת משטרת מגדל העמק והשיטור העירוני מחוברים גם הם על מנת לתת מענה מקיף של 24 שעות, 7 ימים בשבוע.

עד כה הושקעו בפרויקט כמיליון שקלים ובעתיד הקרוב יוצבו מצלמות גם "בנוף העמק" מתוך כוונה לרשת את כל היציאות והכניסות לעיר במצלמות. "הפרויקט נועד לשפר את איכות החיים, ביטחונם האישי ורכושם של התושבים במרחב הציבורי שכן התקנת המצלמות נועדה למנוע גנבות, ונדליזם ואלימות", סיפרה מנהלת "עיר ללא אלימות" בעיר, שירלי אלקובי.

 

בדוק גם

כפיר סרוסי (צילום עצמי)

"הגיע הזמן ששלמה מליחי יכבד את החלטת חברי הסניף הליכוד"

בסניף הליכוד בעפולה, המתוכנן לרוץ למועצת העיר ברשימה בראשותו של כפיר סרוסי, לא אהבו את הצהרתו של מ"מ ראש העיר, שלמה מליחי, שהפסיד בפריימריס של הליכוד והקים רשימה עצמאית, לפיהם תנועת הליכוד אישרה לו לרוץ ברשימה עצמאית למועצת העיר.

השטרים במהלך המעצרים (צילום דוברות המשטרה)

תושבים מעפולה נעצרו בפשיטה משטרתית נגד חשודים בסחר בסמים

המשטרה הפעילה סוכן סמוי, שפעל בקרב העבריינים לאורך תקופה ארוכה. בשעות הבוקר המוקדמות עם המעבר לשלב החקירה הגלויה, עצרו השוטרים עד כה 22 חשודים בעבירות סחר בסמים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *