בית / עמקים / חדשות עמקים / האח הגדול: עוד מצלמות אבטחה הותקנו ברחבי מגדל העמק

האח הגדול: עוד מצלמות אבטחה הותקנו ברחבי מגדל העמק

מצלמות אבטחה במעלות
מצלמות אבטחה במעלות (צילום: דוברות עיריית מעלות תרשיחא)

כחלק משמירה על ביטחונם האישי של התושבים, למען רווחתם וכמו כן למניעת ונדליזם ואלימות, התקינה עיריית מגדל העמק בשיתוף פרויקט "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון הפנים מצלמות באזורים שונים במגדל העמק. הפרויקט החל לפני שנתיים כאשר הוצבו מצלמות בפארק הראשונים (בעקבות הרחבת הפארק יוצבו בעתיד הקרוב מצלמות נוספות), בפארק רבין וכן בחלק מהכניסות לעיר.

שלי דדון (צילום: עצמי)
שלי דדון (צילום: עצמי)

המצלמות משדרות למוקד העירוני שהפך ל"מוקד רואה" בעל שליטה, בקרה וצפייה על אזורים ציבוריים במטרה לתת מענה לתושבי העיר. בנוסף תחנת משטרת מגדל העמק והשיטור העירוני מחוברים גם הם על מנת לתת מענה מקיף של 24 שעות, 7 ימים בשבוע.

עד כה הושקעו בפרויקט כמיליון שקלים ובעתיד הקרוב יוצבו מצלמות גם "בנוף העמק" מתוך כוונה לרשת את כל היציאות והכניסות לעיר במצלמות. "הפרויקט נועד לשפר את איכות החיים, ביטחונם האישי ורכושם של התושבים במרחב הציבורי שכן התקנת המצלמות נועדה למנוע גנבות, ונדליזם ואלימות", סיפרה מנהלת "עיר ללא אלימות" בעיר, שירלי אלקובי.

 

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

בן שטרית וצוות בית הספר חוגגים קבלת הפרס

פרס החינוך הארצי לאורט פסגות בבית שאן

ראש העיר, רפי בן שטרית, שנכח בטקס גאה: "יישר כח למנהל אורי דויטש, למנהל חטיבת הביניים גולן עובדיה ולרכזת הפדגוגית כוכבה לזרוב ולצוות המורים שנותנים את הלב והנשמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *