בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / גלאם: "אתמודד על ראשות עיריית מגדל העמק"

גלאם: "אתמודד על ראשות עיריית מגדל העמק"

עמוס גלאם
צריך שינוי. עמוס גלאם (צילום: יח"צ)

חבר מועצת העיר מגדל העמק, עמוס גלאם, הצהיר השבוע כי בכוונתו להתמודד על ראשות עיריית מגדל העמק, בבחירות הקרובות בחודש אוקטובר. "במשך כ- 20 שנה אני מכהן במועצת עיריית מגדל העמק, ראיתי בכהונתי שליחות ציבורית מהמעלה הראשונה. אני תושב מגדל העמק מגיל חצי שנה, מראשית הקמתה תמיד הייתי מעורב ופעיל במגוון תפקידים, אני אוהב את המקום ומאמין שיש לו פוטנציאל עצום, הרבה מעבר למצבו כיום", אומר גלאם, שהתמודד מול אלי ברדה בבחירות האחרונות והפסיד.

"בכל שנות כהונתי פעלתי למען הכלל ללא טובת הנאה, ללא תמורה, מתוך רצון לתרום לעיר ולתושביה. לאחר לבטים והרהורי נפש, התייעצתי בקרב משפחתי וידידיי, החלטתי שחובתי להתמודד לראשות העיר, ולחלץ אותה מקיפאון, הדעיכה וחוסר התקווה אליו נקלעה העיר. העיר זקוקה לחזון ולאנשים שיממשו אותו. החזון להפוך את המקום לאבן שואבת, שמייצרת עתיד לדור הצעיר, מעניקה הזדמנויות הוגנות ועדיפות לתושבי המקום עיר שוקקת חיים, עם מערכת חינוך מתקדמת, תרבות ופנאי, ומימוש הפוטנציאלי האנושי. יש לי תוכניות בכל תחומי העשייה שיישומם ישנה את מציאות חיינו באופן דרסטי יש לי היכולת להוציא מן הכוח אל הפועל. אני מקווה ומצפה לקבל מתושבי מגדל העמק את ההזדמנות לשרת אותם ולהוביל את העיר לעתיד מבטיח", מסכם גלעם.

בדוק גם

משפחת רות חוגגת לנועם נתנאל (צילום עצמי)

נועם נתנאל חגג שנתיים

יסמין ואהרון רות ממגדל העמק, חגגו לנסיך שלהם נועם נתנאל יום הולדת שני עם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. הזוג דאג לשפע מאכלים, מעשה ידיה של יסמין. השתייה חריפה זרמה לה כמים. המדור מצטרף לאיחולים.

מנחם גנדל (צילום עצמי)

מנחם גנדל יעמוד בראש הרשימה הדתית בנצרת עילית

כך הוחלט בפורום הרבנים בנצרת עילית. בחירתו עשויה לדחוק החוצה את חבר המועצה המכהן, איציק פינטו, שציפה להיות במקום הראשון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *