מבזקים
בית / עמקים / בחירות מקומיות בעמקים / גלאם: "אתמודד על ראשות עיריית מגדל העמק"

גלאם: "אתמודד על ראשות עיריית מגדל העמק"

עמוס גלאם
צריך שינוי. עמוס גלאם (צילום: יח"צ)

חבר מועצת העיר מגדל העמק, עמוס גלאם, הצהיר השבוע כי בכוונתו להתמודד על ראשות עיריית מגדל העמק, בבחירות הקרובות בחודש אוקטובר. "במשך כ- 20 שנה אני מכהן במועצת עיריית מגדל העמק, ראיתי בכהונתי שליחות ציבורית מהמעלה הראשונה. אני תושב מגדל העמק מגיל חצי שנה, מראשית הקמתה תמיד הייתי מעורב ופעיל במגוון תפקידים, אני אוהב את המקום ומאמין שיש לו פוטנציאל עצום, הרבה מעבר למצבו כיום", אומר גלאם, שהתמודד מול אלי ברדה בבחירות האחרונות והפסיד.

"בכל שנות כהונתי פעלתי למען הכלל ללא טובת הנאה, ללא תמורה, מתוך רצון לתרום לעיר ולתושביה. לאחר לבטים והרהורי נפש, התייעצתי בקרב משפחתי וידידיי, החלטתי שחובתי להתמודד לראשות העיר, ולחלץ אותה מקיפאון, הדעיכה וחוסר התקווה אליו נקלעה העיר. העיר זקוקה לחזון ולאנשים שיממשו אותו. החזון להפוך את המקום לאבן שואבת, שמייצרת עתיד לדור הצעיר, מעניקה הזדמנויות הוגנות ועדיפות לתושבי המקום עיר שוקקת חיים, עם מערכת חינוך מתקדמת, תרבות ופנאי, ומימוש הפוטנציאלי האנושי. יש לי תוכניות בכל תחומי העשייה שיישומם ישנה את מציאות חיינו באופן דרסטי יש לי היכולת להוציא מן הכוח אל הפועל. אני מקווה ומצפה לקבל מתושבי מגדל העמק את ההזדמנות לשרת אותם ולהוביל את העיר לעתיד מבטיח", מסכם גלעם.

בדוק גם

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

רפי בוסקילה

רפי בוסקילה התפטר מאימון הפועל מגדל העמק

בוסקילה, שהחליף את קובי דנינו, אומר כי ההחלטה שלו נבעה בגלל אהבתו לקבוצה. "הבנתי שהפועל מגדל העמק זקוקה לזעזוע לכן החלטתי לקחת אחריות ולהתפטר", אמר. הפועל מגדל העמק מדורגת במקום ה- 14 בטבלה, המוביל בסיום העונה למשחקי המבחן נגד הירידה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *